Współpraca

Udostępnij na:

Od początku duży nacisk kładliśmy na to, by jak najwięcej osób dzieliło się z nami i naszymi Czytelnikami swoimi spostrzeżeniami, refleksjami i wiadomościami na temat Jaworzna. Niezmiennie serwis Jaworznianin.pl zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia współpracy. Poszukujemy osób chętnych do pisania, fotografowania, komentowania wydarzeń mających miejsce w naszym mieście.

Nie musisz znać się na wszystkim, wystarczy że jest jedna sprawa, dział, który Cię interesuje! Nie musi to być dział, który istnieje w naszym serwisie. Masz jakiś pomysł? Zgłoś się do nas! Wszak Ty też jesteś Jaworznianinem(.pl)!

Chcemy się skupiać na wszystkim co interesuje mieszkańców Jaworzna, czym żyją, co ich kręci, co lubią robić. Dlatego też teksty, które publikujemy nie zawsze muszą dotyczyć naszego miasta! Ważne, że interesują mieszkańców – to także jest dla nas ważne;-)

Nie wymagamy niczego. Niemniej miło będzie jeśli masz „lekkie pióro”, znasz ortografię i masz dystans do siebie;) 

 Jako, że nie wymagamy, to też i za wiele nie oferujemy. Nie wynika to jednak z naszej złej woli czy skąpstwa. Zdajemy sobie sprawę, że tak naprawdę nie mamy wiele do zaoferowania. Musi więc Wam wystarczyć możliwość publikowania w bardzo popularnym w mieście serwisie oraz możliwość dyskutowania poprzez swoje teksty, z wieloma innymi mieszkańcami Jaworzna 

Serwis Jaworznianin.pl zaprasza również do współpracy placówki oświatowe, organizacje pozarządowe, firmy, wszystkie podmioty działające na terenie miasta, które chciałyby za naszym pośrednictwem przekazywać informacje do wiadomości publicznej.

Zastrzegamy sobie prawo do skracania nadesłanych materiałów, jak również do nadawania własnych tytułów, śródtytułów oraz dodawania autorskich zdjęć.

UWAGA: Nie weryfikujemy wszystkich faktów opisanych w tekstach przesłanych z zewnątrz. Odpowiedzialność za nie ponosi autor!

 WE WSZYSTKICH POWYŻEJ WYMIENIONYCH KWESTIACH PROSIMY O KONTAKT NA ADRES E-MAILOWY: JAWORZNIANIN.PL@GMAIL.COM

Lista komentarzy:

 1. korbacz
  16 grudnia 2014 at 19:39

  Wielka szkoda, że Wasza redakcja nie zamieściła relacji z obrad Rady Miejskiej w dniu dzisiejszym. Było ciekawie ze względu na wybór prezydium RM. Konkurencja nie śpi. Obwiniła prezydenta Silberta za nie wybranie Pawła Bańkowskiego do składu Prezydium Rady Miejskiej. P-nt Silbert nie jest radnym i nie on, jako jeden z wielu dokonywał wyboru prezydium.

 2. Aneta Pasiut
  21 grudnia 2015 at 14:08

  Darmowe porady finansowo-prawne
  Mysłowice ul. Mikołowska 4a/pok 315
  każdą Sobota od 10.00 do 12.00

 3. Aneta Pasiut
  21 grudnia 2015 at 14:14

  Mieszkańców Jaworzna i okolic serdecznie zapraszam na :
  Darmowe porady prawo- finansowe
  sprawy z zakresu prawa :
  – cywilnego
  – rodzinnego
  – upadłość konsumencka
  Mysłowice ul.Mikołowska 4a/pok 315
  od 10.00 do 12.00 – każda sobota
  tel. 531-040-100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.