Reklama

Udostępnij na:

Rosnąca ilość odsłon naszego serwisu oraz coraz większe zainteresowanie Czytelników pociąga za sobą dwie nowe dla nas rzeczy: wzrost kosztów utrzymania serwisu oraz zainteresowanie Reklamodawców naszym serwisem. Postanowiliśmy więc temu zaradzić i wyjść na przekór tym oczekiwaniom!

Od samego początku powtarzaliśmy, że nie jest naszym celem zarabianie tu jakichkolwiek pieniędzy. I niezmiennie tak pozostanie. Jeśli ktoś zdecyduje się na reklamę w naszym serwisie, będzie mógł poczuć się mecenasem naszej strony. A pieniążki w ten sposób uzyskane przekazujemy na serwer.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie reklamy za pomocą platformy AdTaily, bo jest łatwa, przyjemna i przejrzysta. Sami wrzucacie reklamę na naszą stronę! Zajmuje to naprawdę sekundy! O tym jak reklamować się w naszym serwisie najłatwiej przeczytać tutaj. (sporo informacji o tym znajdziecie też tu. AdTaily powiązane jest z Facebookiem, więc zakup reklamy automatycznie spowoduje, że na naszym profilu w tym serwisie społecznościowym dodatkowo pojawi się reklama, w formie wpisu na „tablicy”, że dana firma, osoba, instytucja się u nas zareklamowała.

Macie do wyboru dziesięć pól reklamowych, każde o powierzchni 125 px na 125 px. Nie mam możliwości wstawienia większej, bądź mniejszej reklamy!

Widget postawiliśmy w najlepszym miejscu reklamowym na naszej stronie, więc nawet nienajwiększy rozmiar nie powinien nikomu przeszkadzać. Oczywiście jeśli ktoś chce fakturę – otrzyma ją.

Obecna cena to 3,00 zł brutto za dzień reklamowy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.