O nas

Udostępnij na:

Jaworznianin.pl – Jaworznicki Serwis Informacyjny jest postanowieniem Sądu Okręgowego w Katowicach (Wydział I Cywilny) – Sygn. akt I Ns.Rej.Pr 35/08 – oficjalnie zarejestrowanym w sądowym rejestrze dzienników i czasopism dziennikiem. 

Jaworznianin.pl posiada również numer ISSN 1899-6213


 Wszelkie prawa autorskie w odniesieniu do www.Jaworznianin.pl, w tym do zamieszczonych na stronach materiałów tekstowych, zdjęciowych, graficznych, dźwiękowych, filmowych, stanowią wyłączną własność www.Jaworznianin.pl, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Przedmioty tej własności nie mogą być powielane jakąkolwiek techniką, przesyłane, odtwarzane, rozprowadzane, udostępniane bez pisemnej zgody www.Jaworznianin.pl 

Strony wskazywane w linkach, nie będące własnością www.Jaworznianin.pl, są chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli. Przed ich wykorzystywaniem należy się zapoznać z nałożonymi ograniczeniami i uzyskać ewentualną zgodę właścicieli praw autorskich.

Właścicielem praw autorskich serwisu www.Jaworznianin.pl jest właściciel domeny internetowej, WYDAWCA i REDAKTOR NACZELNY www.Jaworznianin.pl


 KAŻDY Z NASZYCH DZIENNIKARZY POSIADA LEGITYMACJE PRASOWĄ


 Komentarze: Serwis daje możliwość zamieszczania komentarzy pod tekstami. Jako że mogą być one anonimowe (nie podpisane) przypominamy wszystkim i uświadamiamy – w sieci nikt nie jest anonimowy! Dlatego radzimy nie przesadzać. Przy okazji informujemy, że Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bądź przenoszenia ich pod inne teksty. Jakie komentarze będą usuwane? Obraźliwe, wulgarne, niezwiązane z tematem, będące reklamą, bądź takie, które według Wydawcy mogą być niezgodne z prawem, bądź w jakikolwiek inny sposób naruszać przyjęte zasady współżycia społecznego. Ponadto Wydawca zastrzega sobie prawo ingerencji w treść komentarzy (stosowane w wypadkach gdy np. komentarz jest sensowny, a zawiera niecenzuralne słowa – nie usuwamy całego, a tylko przekleństwa). Wszelkie wątpliwości co do naszej bezstronności, rzetelności i działalności prosimy kierować na naszego mejla, gadu, bądź listownie. Tego typu wpisy w komentarzach będą usuwane – chyba, że będą podpisane z imienia i nazwiska.

Sama emotka nie jest komentarzem i wpis zawierający tylko „buźkę” będzie usunięty. Co oczywiste – siebie obrażać również nie pozwolimy.

 Jeśli ktoś ma wątpliwości co do zasadności usunięcia przez nas jakiegoś konkretnego komentarza – wątpliwości prosimy kierować na mejla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.