Informacje

Wpłynęło 228 wniosków na mieszkanie za remont

W miniony piątek Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych zakończył przyjmowanie wniosków o przydział mieszkania w programie Mieszkanie za remont.

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Przygotowania Ciężkowianki do sezonu

Do startu ligowych rozgrywek w  niższych liga pozostało jeszcze sporo czasu, ale piłkarze powoli wchodzą już w okres przygotowawczy. W tym tygodniu swoje przygotowania rozpoczyna także Ciężkowianka.

Brak komentarzy

„Paryż może poczekać” w Multikinie [KONKURS]

Już w czwartek w jaworznickim Multikinie w ramach „Kina na Obcasach” będzie można zobaczyć przedpremierowo komedię romantyczną „Paryż może poczekać”. Z tej okazji dla wszystkich Pań mamy konkurs z wejściówkami na to wydarzenie!

Brak komentarzy

Jaworznianka na Mistrzostwach Polski

W dniach 7-9 lipca na stadionie lekkoatletycznym w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów. W zmaganiach finałowych wystartowało ponad 1000 młodych lekkoatletów z rocznika 98 i 99.

Brak komentarzy

Letni Festiwal Rocka 2017

 19 zespołów z całej Polski zagra w pierwszej edycji Letniego Festiwalu Rocka zorganizowanego przez Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band. Pierwszy koncert już 23 lipca w Klubie „Relax”.

Brak komentarzy

Podejrzany o celowe uszkodzenie samochodów zatrzymany

Policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o przerysowanie ostrym narzędziem dwóch zaparkowanych samochodów. Jego niewłaściwe zachowanie zarejestrowała kamera monitoringu. Pomimo to, jaworznianin nie przyznaje się do winy. Najprawdopodobniej sprawa ta będzie miała swój finał w sądzie.

Brak komentarzy

Mistrzostwa Młodzieży „Ciężkowianki”

Miniony sezon piłkarski był udany dla drużyn młodzieżowych LKS „Ciężkowianka”. Podobnie jak przed rokiem mistrzostwo Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów wywalczyli juniorzy, którzy w ostatniej kolejce ligowych zmagań pokonali 6-2 w Gromcu miejscowy „Nadwiślanin”.

Brak komentarzy

Planszówki na rynku!

Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w godzinach od 16:00 do 19:00, odbędzie się kolejna tegoroczna edycja „gRaj na Rynku”! Ta jaworznicka impreza plenerowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Jaworzna oraz okolic.

Brak komentarzy

„Spider-Man: Homecoming” i „Czym chata bogata” premierowo w sieci Multikino!

Od 14 lipca w kinach sieci Multikino będzie można oglądać premierowo najnowsze przygody nastoletniego superbohatera w filmie „Spider-Man: Homecoming” oraz francuską komedię „Czym chata bogata”.

Brak komentarzy

Wodny plac zabaw coraz bliżej

Już wkrótce rozpoczną się prace związane z budową wodnego placu zabaw na Plantach. Realizacją projektu zajmie się krakowska firma Gardenbud, która złożyła najkorzystniejszą ofertę. Z parku wodnego będzie można korzystać już od wakacji 2018 roku.

Brak komentarzy

Człowiek w ołówku zaklęty

Serdecznie zapraszamy do bibliotecznej Galerii ExLibris, w której od 11 lipca br. prezentować będziemy prace Katarzyny Zemły. Ekspozycja składa się z 20 rysunków, prezentujących portrety znanych osób, wśród których znajdziemy m.in. Andrzeja Wajdę, Salmę Hayek, Adele, Emilie Clarke.

Brak komentarzy

Młoda „Ciężkowianka” na obozie

Od 30 czerwca do 5 lipca 2017 roku 20 zawodników drużyn młodzieżowych (trampkarze oraz młodziki) LKS „Ciężkowianki” Jaworzno przebywało na obozie sportowym w Cycowie zorganizowanym na obiektach Marynka oraz klubu sportowego „Błękitni” Cyców.

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Letni Piknik Disco Polo

Letni Piknik Disco Polo to fantastyczna zabawa z gwiazdami disco polo. Wystąpią Zenek Martyniuk z Zespołem Akcent, Zespół Basta, Zespół Jorrgus i Casanowa.

Brak komentarzy