Informacje

Iskra znów zgaszona. Iskra Pszczyna – Szczakowianka Jaworzno 1:2 [relacja + foto]

Szczakowianka po raz kolejny potwierdziła, że ma patent na ogrywanie Iskry Pszczyna. Biało-Czerwoni w sobotę na wyjeździe wygrali 2:1 po trafieniach Kiczyńskiego i Niedzielskiego.

Liczba komentarzy: 1

Czerwony kapitan i nowy Aladyn premierowo w Multikinie

Dwa nowe filmy wchodzą dzisiaj na ekrany kin. Premierowe projekcje zobaczyć będzie można także w jaworznickim Multikinie.

Brak komentarzy

Aleksandra Masternak powołana do reprezentacji

Aleksandra Masternak zawodniczka Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno” Jaworzno została powołana do Kadry Narodowej Kadetów w Ju-jitsu. W dniach 16-18 września będzie reprezentował nasze miasto oraz kraj w Pucharze Świata Kadetów w Ju-jitsu.

Brak komentarzy

Jaworznicka piętnastka już w sobotę

Już w najbliższą sobotę biegacze z całej Polski i wielu z zagranicy staną na starcie największej imprezy sportowej w Jaworznie – 21. Międzynarodowego Biegu Ulicznego 15 km i 5 km.

Brak komentarzy

Miejskie Dożynki już w niedzielę

Zgodnie ze staropolskim zwyczajem – u progu jesieni – uroczyście obchodzone jest święto plonów. Także i w tym roku w naszym mieście zakończenie zbioru płodów ziemi będzie połączone z dobrą zabawą. Jaworznickie dożynki odbędą się w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia  na jaworznickim rynku.

Brak komentarzy

Przebudowana kanalizacji w Szczakowej zakończona

Zakończyła się przebudowa kanalizacji w osiedlu Szczakowa. Łącznie, modernizacja 4 kilometrów sieci w czternastu ulicach, kosztowała ponad 2,8 mln zł. Do inwestycji 266 tys. zł. dołożył WFOŚIGW w Katowicach.

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Triathlonowe zmagania na Sosinie [FOTO]

W sobotę 20 sierpnia 2016 roku na terenie OWR Sosina odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja Jaworznickiego Triathlonu „Stalowy Sokół ”.

Brak komentarzy

Darmowy internet w Parku Lotników

Skończył się internet w komórce i nie wiesz jak zameldować na fejsie, że właśnie bawisz się z dziećmi na lotniczym placu zabaw? Albo właśnie w tym momencie chciałeś wrzucić do sieci selfie z treningu na siłowni pod chmurką w Parku Lotników?

Brak komentarzy

Domowa porażka Drwali. Szczakowianka Jaworzno – Spójnia Landek 0:2 [relacja + foto]

Szczakowianka w sobotę pierwszym w sezonie meczu przed własną publicznością uległa Spójni Landek 0:2.

Brak komentarzy

Kinowy tydzień z Multikinem

Cztery filmowe premiery i świetna sztuka teatralna na podstawie dramatu Szekspira – tak w skrócie prezentuje się najbliższy tydzień w jaworznickim Multikinie.

Brak komentarzy

Fontanny nie służą do kąpieli

Kąpiel w miejskich fontannach na Rynku lub spożycie wody z fontanny może być niebezpieczne dla zdrowia. Na wszystkich fontannach w centrum znajdują się ostrzeżenia.

Brak komentarzy

Graj na Rynku już w niedzielę! [foto]

Już w najbliższą niedzielę 21 sierpnia w godzinach od 16:00 do 19:00, odbędzie się IX edycja „gRaj na Rynku”! Ta jaworznicka impreza plenerowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Jaworzna oraz okolic.

Brak komentarzy

Casting w Galenie

Jeśli lubisz i potrafisz śpiewać, masz min. 14 lat – przyjdź na CASTING do Galerii Galena! 21 sierpnia zapraszamy wszystkie osoby, które mają talent wokalny i kochają występować na scenie.

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy