Informacje

Kandydaci sprzątają po swojej kampanii

Kilka dni temu zaapelowaliśmy o szybkie usunięcie materiałów wyborczych z przestrzeni miejskiej przed wyznaczonym przepisami terminem. Termin ten wynosi 30 dni od daty wyborów. 

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Wyniki do Rady Miejskiej w Jaworznie. Kto został radnym?

Oficjalna strona miasta podała wyniki do Rady Miejskiej w Jaworznie. Zgodnie z nimi mandaty radnych zdobyło 8 osób z list PO, 7 z list JMM, 7 z list PiS oraz jedna osoba z listy KW Bernadety Siostrzonek. Komu przypadły mandaty?

Liczba komentarzy: 1

Bolesny Wołyń

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza, 21 listopada br. o godz. 17.00, na wyjątkowe spotkanie poświęcone Kresom.

Brak komentarzy

Chińskie odwiedziny

Grupa czterdziestu przedsiębiorców z Yiwu – partnerskiego miasta Jaworzna odwiedziła nasze miasto w miniony czwartek – 13 listopada.

Brak komentarzy

Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich

Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki wyborów prezydenckich. Uprawnionych do głosowania w Jaworznie było: 75 862 osób Wydano 32 170 kart do głosowania Z urn wyjęto 32 117 karty Ważnych głosów oddano 31 539 Frekwencja wyniosła 42,40 proc.  Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich: Paweł Silbert – 45,58%…

Brak komentarzy

Śmiertelny wypadek na Matejki

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj tuż przed 17.00 na ulicy Matejki. 85-letni mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy.

Liczba komentarzy: 1

Wyniki wyborów w Jaworznie. Ile głosów zdobyli poszczególni kandydaci JMM

Wyniki wyborów w Jaworznie. Prezentujemy wyniki poszczególnych kandydatów Jaworzno Moje Miasto w wyborach do Rady Miejskiej w Jaworznie.

Brak komentarzy

Wyniki wyborów w Jaworznie. Ile głosów zdobyli poszczególni kandydaci PiS

Wyniki wyborów w Jaworznie. Prezentujemy wyniki poszczególnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Rady Miejskiej w Jaworznie.

Brak komentarzy

Wyniki wyborów w Jaworznie. Ile głosów zdobyli poszczególni kandydaci PO

Wyniki wyborów w Jaworznie. Prezentujemy wyniki poszczególnych kandydatów Platformy Obywatelskiej w wyborach do Rady Miejskiej w Jaworznie.

Liczba komentarzy: 3

Wyniki wyborów w Jaworznie. Ile głosów zdobyli poszczególni kandydaci KWW Bernadety Siostrzonek

Wyniki wyborów w Jaworznie. Prezentujemy wyniki poszczególnych kandydatów KWW Bernadety Siostrzonek w wyborach do Rady Miejskiej w Jaworznie.

Brak komentarzy

Jaworznianin.pl chce prezydenckiej debaty. Termin? Piątek godz. 19

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Decydujące starcie pomiędzy Pawełem Silbertem (Jaworzno Moje Miasto) a Bogusławem Śmigielskim (Platforma Obywatelska). Dlatego serwis Jaworznianin.pl chce zorganizować debatę kandydatów. Tak by konkurencji do fotela prezydenta mogli zmierzyć się w bezpośrednim starciu i przekonać do swoich racji. O naszym…

Liczba komentarzy: 4

Wyniki wyborów w Jaworznie 2014. Nieoficjalnie: Będzie druga tura wyborów. W pierwszej najlepszy Silbert

Jaworznianie wybrali. Według nieoficjalnych wyników wyborów prezydenckich w Jaworznie odbędzie się druga tura. Zmierzą się w niej obecny prezydent – Paweł Silbert, z obecnym senatorem – Bogusławem Śmigielskim. Druga tura odbędzie się 30 listopada. PODAWANE WYNIKI SĄ NIEOFICJALNE, MOGĄ SIĘ JESZCZE ZMIENIĆ.

Liczba komentarzy: 18

Wieczór z Andrzejem Poniedzielskim

Rok Jubileuszowy, z okazji 65-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, powoli dobiega końca. Na zwieńczenie obchodów przygotowaliśmy wydarzenie godne finału. 26 listopada o godz. 17.00, zapraszamy na wieczór z Andrzejem Poniedzielskim, połączony z mini recitalem artysty.

Brak komentarzy

U podnóża Mount Everest

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie i jaworznicki Oddział Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, serdecznie zapraszają 18. listopada o godz. 17:00, na prelekcję, będącą relacją z 23 dniowej wyprawy Krystyny Niemiec i Jerzego Świądrowskiego do podnóży Mount Everest.

Brak komentarzy