Informacje

Siatkarze walczą w półfinale

Dzisiaj, w piątek 21 kwietnia drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu rozpoczynają w Andrychowie batalie o awans do Turnieju Finałowego o awans, do 1 ligi.

Brak komentarzy

Świety Brat Albert – życie i twórczość

Stowarzyszenie Hospicjum Homo – Homini im. Św. Br. Alberta w Jaworznie we współpracy z Muzeum Miasta Jaworzna z okazji przypadającej 20 rocznicy powstania Hospicjum oraz trwającym Rokiem Św. Br. Alberta zaprasza na wykład dotyczący życia i twórczości Św. Brata Alberta.

Brak komentarzy

Podróże po Ameryce Południowej

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę… jak widać zimowa aura tak łatwo nie odpuszcza. Jej ostatnie podrygi chyba wszystkim dają w kości, dlatego też Dział Informacji Regionalnej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu “Podróże”.

Brak komentarzy

Klub Gier Planszowych

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zaprasza na spotkania z cyklu Klub Gier Planszowych.

Brak komentarzy

Funk De Nite w Teatrze Sztuk

Teatr Sztuk w Jaworznie zapraszamy na prawdziwą ucztę muzyczną! Już 21 kwietnia o godz. 17.30 gościć będziemy muzyków z najwyższej półki! Bilety w cenie 35 zł.

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Aleksandra Masternak mistrzynią Polski!

W sobotę 8 kwietnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Kolna” w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Seniorów w Ju-jitsu.

Brak komentarzy

Młodzi wandale zatrzymani

W ręce jaworznickich dzielnicowych wpadło siedmiu młodych mężczyzn, którzy idąc ulicą przewracali kosze na śmieci oraz uszkodzili zaparkowany samochód mercedes. Wszystko działo się wczoraj wieczorem w rejonie dzielnicy Warpie.

Brak komentarzy

Wydarzenia specjalne w Multikinie

Operowy wieczór z Puccinim, emocje związane z Ligą Mistrzów, koncert Tede a na koniec dreszczyk strachu podczas Nocy Grozy – takie atrakcje na najbliższe dni przygotowało jaworznickie Multikino.

Brak komentarzy

JBO 2017: Spotkania w Dąbrowie Narodowej i Gigancie-Leopoldzie

Zapraszamy mieszkańców dwóch obszarów konsultacyjnych na spotkania w sprawie zagospodarowania wolnych kwot w IV edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

Brak komentarzy

Chrześcijanie w starożytności. Grzeszne i święte

Serdecznie zapraszamy, 19 kwietnia o godz. 17.00, na kolejny wykład ks. dr Lucjana Bielasa, z cyklu „Chrześcijanie w starożytności”.

Brak komentarzy

Świąteczna wygrana. Szczakowianka Jaworzno – Unia Racibórz 2:0 [relacja + foto]

W świetnych humorach będą w święta kibice Szczakowianki. Biało-Czerwoni w Wielką Sobotę pewnie 2:0 ograli Unię Racibórz.

Brak komentarzy

Wesołych Świąt!

Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego niech zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co jeszcze uśpione, ożywi to, co jeszcze w nas martwe i niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie w radości i pokoju, życzy redakcja portalu Jaworznianin.pl  

Brak komentarzy

Święta tuż, tuż… [foto]

Uczniowie naszej szkoły już od dłuższego czasu przygotowują się do Wielkanocy. W ostatnim tygodniu wykonywali już pisanki, wydmuszki, a nawet kolorowe kartki ze świątecznymi życzeniami.

Brak komentarzy

19-latek zmarł po zatruciu gazem z zapalniczki

Dwóch mężczyzn w wieku 19 i 25 lat odurzało się gazem z zapalniczek. Niestety jeden z nich zmarł. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tej tragedii.

Brak komentarzy