Informacje

Michał Szpak zagra z eMBandem

Koncertem „eM Band & Michał Szpak” rozpoczynamy nowy rok w kalendarzu imprez eM Band’u -w Sali Koncertowej Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków (ul. Inwalidów Wojennych 2) w Jaworznie.

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Filmowy czwartek z Meryl Streep

Serdecznie zapraszamy na spotkanie bibliotecznego Klubu Filmowego, 19 stycznia o godz.17.00. W czasie wieczoru zapoznamy się z historią, znanej na całym świecie Florence Foster Jenkins, która została okrzyknięta najgorszą śpiewaczką świata.

Brak komentarzy

Ferie w bibliotece

Zgodnie z coroczną tradycją, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, w okresie zimowej przerwy w nauce, serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta, do aktywnego udziału w spotkaniach przygotowanych z okazji ferii.

Brak komentarzy

„Ciężkowianka” najlepsza w Regulicach

W niedzielę 15 stycznia młodzicy „Ciężkowianki”, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej  wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rozegranym w Regulicach. 

Brak komentarzy

The best music in my library

19 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z dziennikarzem muzycznym – Jarosławem Szubrychtem, które odbędzie się w ramach cyklu „The best music in my library”.

Brak komentarzy

XXV finał WOŚP już za nami

W niedzielę w całym kraju trwał XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Jaworznie udało się zebrać ponad 120 000 zł. Podobnie jak w minionych latach relacjonowaliśmy dla Was ostatnie minuty licytacji jaworznickiego sztabu.

Brak komentarzy

Co warto zobaczyć w kinie podczas ferii zimowych?

Wszystkie dzieciaki są wniebowzięte – już 16 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe! Przez kolejne dwa miesiące w Multikinie będzie można zobaczyć najciekawsze premiery, a każdą z nich w najlepszych cenach.

Brak komentarzy

Twórcy i ich dzieła. Wspomnienie o Agnieszce Osieckiej

17 stycznia o godz. 17.00, serdecznie zapraszamy na wieczór poświęcony Agnieszce Osieckiej.

Brak komentarzy

Tour de Pologne znów w Jaworznie!

Świetne wieści dla kibiców – największy kolarski wyścig w kraju znów zagości w Jaworznie! Jak donosi Puls Jaworzna w 2017 i 2018 roku jeden etap TdP rozpoczynał się będzie w naszym mieście.

Brak komentarzy

Trzy filmy premierowo w kinach sieci Multikino

13 stycznia br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy – dramat „Powidoki” w reżyserii Andrzeja Wajdy, polski thriller „Konwój” oraz horror „Autopsja Jane Doe”.

Brak komentarzy

Ferie z MCKiS

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi w naszym mieście przygotowało bogatą ofertę sportowo – rekreacyjną dla dzieci i młodzieży od 16 stycznia do 27 stycznia.

Brak komentarzy

Ferie w muzeum

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń przygotowanych przez Muzeum Miasta Jaworzna z okazji ferii zimowych.

Brak komentarzy

Podróże po Islandii i Norwegii

Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu “Podróże”. Tematyka czwartego spotkania idealnie wpasowuje się w obecną aurę, tym razem będziemy bowiem podziwiać wspomnienia z podróży na Islandię i do Norwegii.

Brak komentarzy

WOŚP zagra w niedzielę

Wielkimi krokami nadciąga finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 25 finał w Jaworznie odbędzie się w Galerii Galena.

Brak komentarzy