Informacje

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Święty Mikołaj zawita na rynek

Święty w czerwonym wdzianku, na którego czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci, odwiedzi jaworznicki Rynek 5 grudnia (sobota) o godz. 16:30. W związku z tym radosnym wydarzeniem zapraszamy wszystkie dzieci na pełen atrakcji i świątecznej magii wieczór.

Brak komentarzy

Prawdziwa historia Diany i Karola

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie, z cyklu „Niezwykłe pary w historii…”, które odbędzie się 25 listopada 2015 r. o godz. 17.00.

Brak komentarzy

Tysiące klientów na otwarciu Galeny [foto]

98 tysięcy klientów odwiedziło Galerię Galena w pierwszych trzech dniach otwarcia. Od piątku do niedzieli mieszkańcy Jaworzna i okolicznych miejscowości licznie przybyli, by zapoznać się z nowym miejscem zakupowym i rozrywkowym w Jaworznie.

Brak komentarzy

JBO: Wszystkie zwycięskie projekty

W ubiegłym tygodniu trwały intensywne prace Zespołów ds. Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok. Poznaliśmy już wszystkie zwycięskie projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku.

Brak komentarzy

Turniej Miast 2015 – zagłosuj na Jaworzno!

Listopad to dla Polaków miesiąc zadumy i dumy narodowej, to czas eksponowania naszej tożsamości narodowej i emocjonalnego podejścia do ojczyzny. Niemniej ważna jest również tzw. mała ojczyzna – społeczność lokalna mająca najsilniejszy wpływ na kreowanie postaw i więzi społecznych oraz poczucia przynależności.

Brak komentarzy

Wystawa malarstwa Magdaleny Palęgi

Serdecznie zapraszamy do bibliotecznej Galerii ExLibris, w której od 20 listopada do 10 grudnia br., prezentować będziemy prace malarskie Magdaleny Palęgi.

Brak komentarzy

Jaworznicki Inspektorat dla przedsiębiorców

W ramach Tygodnia Przedsiębiorcy, który odbywa się w tym roku w dniach od 23 do 27 listopada Inspektorat  ZUS w Jaworznie przygotował seminaria, szkolenia oraz dyżury ekspertów.

Brak komentarzy

Zatrzęsło w Jaworznie

Do dwóch mocnych wstrząsów dobrze odczuwanych w Jaworznie doszło w ostatnich dniach w pobliskich kopalniach. Na szczęście udało się uniknąć większych strat.

Brak komentarzy

Kultura islamu

17 listopada o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, odbyło się drugie spotkanie z, cieszącego się dużym zainteresowaniem, cyklu Kultura islamu, prowadzonego przez dr Ignacego Nasalskiego z Instytutu Orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Liczba komentarzy: 1

W piątek otwarcie Galeny! [fotogaleria]

Już w piątek o godzinie 9:00 otwarta zostanie pierwsza jaworznicka galeria handlowa – Galena. Tymczasem już dzisiaj na naszych łamach możecie zobaczyć jak wygląda od środka. Zapraszamy do najnowszej fotogalerii!

Brak komentarzy

Fabryka Formy startuje z impetem

Już w sobotę o 11:00 w pierwszej w mieście galerii handlowej – Galeria Galena – odbędzie się event otwarcia Fabryki Formy. Do dyspozycji ćwiczących oddanych zostanie 7 zróżnicowanych stref treningowych.  Wszyscy zainteresowani już teraz mogą nabyć karnety open w promocyjnej cenie.

Brak komentarzy

Nowy hipermarket Carrefour w Jaworznie gotowy!

Już 20 listopada (piątek) o godz. 9:00 Carrefour Polska otworzy swój nowy hipermarket w Jaworznie. Będzie to 84. hipermarket Carrefour w Polsce i jednocześnie jeden z ponad 750 sklepów różnych formatów sieci w naszym kraju.

Brak komentarzy

Od jutra więcej niż kino w Jaworznie, czyli otwarcie Multikina!

W piątek 20 listopada, w Galerii Galena zostanie otwarty multipleks Multikino! Mieszkańcy Jaworzna zobaczą, że Multikino to więcej niż kino!

Brak komentarzy

Gala Budo już w sobotę!

 W sobotę w Jaworznie czekają nas emocje związane ze sztukami walki. Na Hali Widowiskowo-Sportowej odbywać się będą finały Mistrzostw Świata Sportowego Jiujutsu ‘Jaworzno 2015 rozgrywane pod auspicjami World Sport Jiujutsu Organization.

Brak komentarzy