Informacje

Anglicy pokonani

Krew, pot i łzy, kontrowersyjne decyzje sędziowskie oraz nokauty! To wszystko mogli oglądać kibice pięściarstwa, którzy licznie zgromadzili się w ubiegłą niedzielę, na hali widowiskowo-sportowej MCKiS, by kibicować zawodnikom JaworTeamu.

Brak komentarzy

Saługa Marszałkiem?

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się kolejnego jaworznianina na fotelu Marszałka Województwa Śląskiego. Jak donoszą media głównym kandydatem na to stanowisko jest poseł Wojciech Saługa.

Liczba komentarzy: 3

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

Warsztaty dziennikarskie w OIK

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jaworznie zaprasza do udziału w warsztatach przygotowanych w ramach porgramu :Skarby w Rodzinie”. Pierwsze spotkanie już w najbliższy piątek.      

Brak komentarzy

Wpłyń na wygląd Parku Lotników

Pierwszym krokiem w kierunku ponownego „ożywienia” Parku Lotników był ubiegłoroczny piknik rodzinny, podczas którego mieszkańcy wypełniali specjalną ankietę wykorzystywaną podczas planowania modernizacji parku.

Brak komentarzy

„Jego oczami”- spotkanie autorskie z Szymonem Wróblem

Serdecznie zapraszamy, 28 listopada o godz. 17.00, na spotkanie z Szymonem J. Wróblem – autorem książki poświęconej ks. Józefowi Tischnerowi, zatytułowanej „Jego oczami”.

Brak komentarzy

Planszowy festiwal[foto]

Mieszkańcy naszego miasta już po raz drugi mogli zmierzyć się w rozgrywkach zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz sklep Morigal.

Brak komentarzy

Rzecznik Konsumentów radzi

25 listopada br. o godz. 17.00, wszystkich zainteresowanych zmianami w prawie konsumenckim zapraszamy do udziału w spotkaniu z Krystyną Banasik – Miejskim Rzecznikiem Konsumentów.

Brak komentarzy

Ciężkowianka zdobyła Narodowy [foto]

4 osobowa reprezentacja LKS „Ciężkowianka” uczestniczyła w sobotę 15 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie w uroczystym podsumowaniu ogólnopolskiego konkursu Krajowego Zrzeszenia LZS na najlepsze projekty promujące sport dla wszystkich.

Liczba komentarzy: 3

Kluby sportowe powalczą o dotacje

Podobnie jak w latach ubiegłych Miasto wspiera rozwój sportu w Jaworznie. Rozpoczął się właśnie nabór wniosków o dotacje dla projektów realizowanych przez kluby sportowe w 2015 r. Termin ich składania upływa 2 grudnia.

Brak komentarzy

Siostrzonek i Bochenek poparli Śmigielskiego. Będą wiceprezydentami?

Bernadeta Siostrzonek i Maciej Bochenek oficjalnie poparli przed II turą wyborów prezydenckich Bogusława Śmigielskiego. Kandydaci, którzy już odpadli z walki o fotel prezydenta, mieliby – w przypadku wygranej senatora – zostać wiceprezydentami.

Liczba komentarzy: 7

Historia Orła Białego

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie oraz ZSO Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi z Jaworzna, serdecznie zapraszają na wystawę twórczości szkolnej pt. „Historia Orła Białego w godle przyszłego patrona ZSO Gimnazjum nr 4″.

Brak komentarzy

W oczekiwaniu na debatę. Sztabowcy rozmawiają

W poniedziałek zaapelowaliśmy do kandydatów na prezydenta o odbycie debaty. Wstępnie zaproponowaliśmy termin w piątek o godzinie 19. Oba sztaby zasugerowały, że lepszym terminem byłby przyszły tydzień. Na razie data nie została jeszcze ustalona.  

Liczba komentarzy: 1

Weekend ze sportami walki

Najbliższy weekend w Jaworznie będzie upływał pod znakiem sztuk walki. Oprócz meczu bokserskiego Polska – Anglia, o którym piszemy osobno, na Hali Widowiskowo-Sportowej odbędą się też prestiżowe Mistrzostwa Europy sportowego Jiujutsu pod auspicjami World Sport Jiujutsu Organization.

Brak komentarzy

Wyniki do Rady Miejskiej w Jaworznie. Kto został radnym?

Oficjalna strona miasta podała wyniki do Rady Miejskiej w Jaworznie. Zgodnie z nimi mandaty radnych zdobyło 8 osób z list PO, 7 z list JMM, 7 z list PiS oraz jedna osoba z listy KW Bernadety Siostrzonek. Komu przypadły mandaty?

Liczba komentarzy: 9