Informacje

Wybory do Sejmu i Senatu 2015 w Jaworznie. Będziemy mieli swoich przedstawicieli? [SONDA]

Już niespełna trzy tygodnie dzielą nas od wyborów parlamentarnych 2015. Czy Jaworzno wprowadzi do Sejmu i Senatu swoich przedstawicieli? Zachęcamy Was do udziału sondzie!

Liczba komentarzy: 4

Autobusem za piątaka!

Bardzo ciekawą ofertę dla pasażerów przygotował PKM Jaworzno. Od 30 listopada bilet dobowy będzie kosztował tylko 5 zł!

Brak komentarzy

Nowy kanał w Szczakowej

Jeszcze we październiku ruszy przebudowa sieci kanalizacyjnej w osiedlu Szczakowa. Planowany zakres zadania obejmuje wymianę ponad 3,5 km podziemnej instalacji.

Brak komentarzy

Koniec i początek. Rok 1945 na Górnym Śląsku

Koniec i początek. Rok 1945 na Górnym Śląsku – wystawę pod takim tytułem będzie można zobaczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, w dniach 1-14 października br.

Brak komentarzy

Jesienne Koncerty Organowe

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jaworznie – Długoszynie, Prezydent Miasta Jaworzna oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu serdecznie zapraszają 10 października (sobota) na III Spotkanie w ramach Jesiennych Koncertów Organowych

Brak komentarzy

Kronika policyjna

Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

Brak komentarzy

T.Love zagra dla Hospicjum

Już w niedzielę w Jaworznie koncertować będzie T.Love. Zespół zagra dla jaworznickiego hospicjum.

Brak komentarzy

Przebadaj się na boreliozę

Pozornie niegroźne ukąszenie kleszcza często bywa lekceważone, nie każdy jednak wie, że może ono być przyczyną poważnej choroby – boreliozy. Jak podają statystyki z roku na rok wzrasta liczba zachorowań na tą niebezpieczną chorobę. Dlatego w mieście już po raz kolejny organizowane są bezpłatne badania…

Brak komentarzy

Sukcesy jaworznian w Pucharze Świata

W dniach 25-27 września w Bośni i Hercegowinie w hali Borik Sports Hall odbył się Puchar Świata Kadetów oraz Bałkan Open w Ju-jitsu organizowany przez Międzynarodową Federację Ju-jitsu.

Brak komentarzy

Punkt Informacji Turystycznej w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza, na uroczyste otwarcie Punktu Informacji Turystycznej, które odbędzie się w Bibliotece Głównej, 7 października o godz. 12.00.

Liczba komentarzy: 1

JBO: Rekordowa frekwencja

Ponad 17 tysięcy jaworznian zagłosowało na projekty złożone w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok.

Brak komentarzy

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

Lubisz stawiać czoła nowym wyzwaniom? Chcesz mądrze pomagać potrzebującym w Twojej okolicy? Bierzesz odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty? Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI!

Brak komentarzy

Muzyczne warsztaty z Basią Janygą

Jeśli interesujesz się muzyką, grasz na jakimś instrumencie, próbujesz swoich sił jako kompozytor piosenek, mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję!

Brak komentarzy

Warsztaty dla rodziców

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, dzieci wróciły do szkół, przedszkoli, uczniowskich obowiązków. To czas, kiedy oprócz radości z kolejnego etapu rozwoju dziecka, jego sukcesów i osiągnię, mogą pojawić się te obawy i zwyczajne troski wychowawcze każdego rodzica.

Liczba komentarzy: 1

Dwóch rannych. GTS Bojszowy – Szczakowianka Jaworzno 1:1 [relacja + foto]

Po meczu GTS-u Bojszowy ze Szczakowianką trudno było znaleźć kogoś w pełni zadowolonego z wyniku. Remis 1:1 dla żadnej ekipy nie był bowiem korzystny i nie poprawił zbytnio sytuacji obu teamów.

Brak komentarzy