Potrącenie mężczyzny na Azotce

Udostępnij na:

Gwiazda_policjaDo szpitala trafił 62-letni mieszkaniec Jaworzna, który wczoraj wieczorem wszedł wprost pod koła jadącej ul. Młyńską skody. Mężczyznę z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala. Szczegóły tego wypadku oraz jego przyczynę ustalają jaworzniccy policjanci.

facebook buttonW środę około godz. 19.15 dyżurny jaworznickiej komendy otrzymał zgłoszenie telefoniczne o wypadku drogowym na ul. Młyńskiej. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowany został patrol ruchu drogowego, który zabezpieczył miejsce zdarzenia i udzielił pomocy przedmedycznej rannemu 62-letniemu mężczyźnie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 62-latek wtargnął na jezdnię bezpośrednio przed jadący samochód skoda. Obecni na miejscu świadkowie wypadku zeznali, że 28-letni kierowca skody nie miał możliwości uniknięcia zdarzenia. Potrącony mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W jego organizmie stwierdzono 1,7 promila alkoholu. Na miejscu wypadku prowadzone były czynności w celu wyjaśnienia, jak doszło do tego zdarzenia. Mundurowi ustalili, że kierowca samochodu był trzeźwy.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności na drogach. Nasze nieodpowiedzialne zachowanie może spowodować czyjąś tragedię.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.