Wygrana w PrzemyA�lu

Udostępnij na:

kosz mckis pazdiernik 2017W minionA� niedzielA� 5 listopada koszykarze MCKiS Jaworzno udali siA� do PrzemyA�la na mecz w ramach 8 kolejki II ligi koszykA?wki mA�A?czyzn.

facebook buttonAZS PWSW MCS Daniel PrzemyA�l od pierwszych sekund skoczyA� do gardeA� naszych zawodnikA?w. Agresywna gra w ataku i obronie wybiA�a caA�kowicie z rytmu podopiecznych PrzemysA�awa BiliA�skiego. Nasze proste straty gospodarze zamieniali na A�atwe punkty z kontry, a zbiA?rki w ofensywie pozwalaA�y im na punkty drugiej szansy. Mocno bezradni przegrywamy pierwszA� kwartA� 15:30. Przerwa miA�dzy kwartami pozwoliA�a otrzA�snA�A� siA� zawodnikom MCKiS. W drugiej kwarcie powoli zaczA�liA�my A�apaA� wiatr w A?agle. Zdecydowanie lepsza defensywa uniemoA?liwiA�a zdobywanie A�atwych punktA?w zawodnikom z PrzemyA�la. Konsekwentna i zespoA�owa ofensywa pozwalaA�a na skuteczne rzuty z otwartych pozycji. Gospodarze zanotowali sA�abszy okres gry, ktA?ry wykorzystaliA�my wygrywajA�c tA� kwartA� 27:16.

Po przerwie kaA?da z druA?yn miewaA�a gorsze i lepsze fragmenty. Na caA�e szczA�A�cie wiA�cej tych lepszych notowali koszykarze z Jaworzna i obejmujA� prowadzenie 66:63 po 30 minutach gry. W czwartej kwarcie jeszcze wszystko mogA�o siA� zdarzyA�. ZdoA�aliA�my odskoczyA� juA? rywalom na 10 oczek, lecz za sprawA� szalonych celnych trA?jek gospodarze doprowadzili do niezwykle nerwowej koA�cA?wki, z ktA?rej zdoA�aliA�my wyjA�A� zwyciA�sko i wywieA?A� z trudnego terenu 2 punkty. Wygrywamy to spotkanie 86:84. W tym meczu wyrA?A?nili siA�: Maciek Maj a�� 18 punktA?w, 11 zbiA?rek; Wojciech Zub a�� 17 punktA?w, 5 zbiA?rek; Dawid Weiss a�� 16 punktA?w; Przemek Gworek a�� 13 punktA?w.

AZS PWSW MCS Daniel PrzemyA�l a�� MCKiS Jaworzno
84 : 86 (30:15;16:27;17:24;21:20)

MCKiS Jaworzno: Maj a�� 18(1×3); Zub a�� 17(2×3); Weiss a�� 16(4×3); Gworek a�� 13; Michalski a�� 8; PodkowiA�ski a�� 8; Grochowski a�� 4; Goldammer a�� 2; WrA?blewski , LemaA�ski, DA�bek.

Kolejne spotkanie MCKiS Jaworzno rozegra we wA�asnej hali z KS AZS Gliwice 11 listopada o godz. 20.00 w Hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80.

Autor: MCKiS Jaworzno