Pierwsza wyjazdowa poraA?ka

Udostępnij na:

kosz mckis listoad 2017W minionA� niedzielA� II ligowi koszykarze MCKiS Jaworzno niespodziewanie przegrali spotkanie w DA�browie GA?rniczej. Od pierwszego gwizdka gra podopiecznych PrzemysA�awa BiliA�skiego nie wyglA�daA�a najlepiej. W A�atwy sposA?b traciliA�my piA�kA� przez co gospodarze wyprowadzali skuteczne kontrataki. W koA�cA?wce pierwszej kwarty kilka skutecznych atakA?w spod obrA�czy pozwoliA�o dogoniA� rywala. Po pierwszej kwarcie 20:16 dla MKS. W drugiej kwarcie znowu gramy falami. Dobre fragmenty przeplatamy prostymi stratami i A�atwo traconymi punktami. Do przerwy odrabiamy 3 punkty i na przerwA� schodzimy z oczkiem straty do zawodnikA?w z DA�browy. Po przerwie obraz gry nie ulegA� zmianie. Bardzo ciA�A?ko przychodziA�o wykreowanie sobie pozycji rzutowej. SA�aba tego dnia defensywa pozwoliA�a rozwinA�A� skrzydA�a gospodarzom, ktA?rzy prostymi A�rodkami potrafili zdobywaA� punkty. Trzecia kwarta przegrana 26:21.

facebook buttonW czwartej kwarcie zawodnicy MKS-u odskoczyli juA? na 11 punktA?w. Nie potrafiliA�my siA� zbliA?yA� do rywala i nawet kilka celnych trA?jek w koA�cA?wce nie pomogA�o w wygraniu tego spotkania. Przegrywamy to spotkanie 84:77. Najlepiej w zespole MCKiS zagrali: Gworek a�� 17 punktA?w, Maj – 15 punktA?w, PodkowiA�ski a�� 15 punktA?w.