Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

23 października – poniedziałek

W nocy dyżurny policji został powiadomiony o pożarze samochodu dostawczego w rejonie parkingu przy ulicy Gagarina. Zajmujący się tą sprawą policjanci nie wykluczają celowego podpalenia. 25-letnia właścicielka pojazdu straty oszacowała na 7 tys. złotych. Czynności w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny.

24 października – wtorek

Kilka minut po godzinie 19-tej policyjni wywiadowcy zatrzymali na ulicy Jaworznickiej 23-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 8 gramów marihuany. Sprawca trafił do aresztu, a narkotyki do policyjnego magazynu.

facebook button

Aresztowany diler narkotyków

25 października – środa

Przed południem na ulicy Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę samochodu bmw. W czasie sprawdzania dokumentów okazało się, iż 22-letni kierowca posiada na sowim koncie sądowy zakaz kierowania pojazdami. Czynności prowadzi KMP w Jaworznie.

Policjanci zajmujący się przestępstwami gospodarczymi zatrzymali 65-letniego mieszkańca Jaworzna, który w swoim mieszkaniu nielegalnie produkował alkohol. Mężczyzna rozlewał odpowiednio alkohol do butelek, a następnie go sprzedawał. Śledczy zabezpieczyli ponad 11 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia.

26 października – czwartek

Do komendy policji zgłosiła się 19-letnia kobieta i poinformowała dyżurnego, że za pośrednictwem portalu internetowego „sprzedajemy.pl”, zakupiła od osoby podającej się za Aleksandrę P. samochód bmw. Na poczet transakcji zgłaszająca wpłaciła na wskazane konto 400 złotych, po czym kontakt ze sprzedającą się urwał. Czynności sprawdzające w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

27 października – piątek

29-letni mieszkaniec Mysłowic zgłosił, że nieznany sprawca uszkodził lewe lusterko w zaparkowanym przy ulicy Grunwaldzkiej samochodzie volvo. Pokrzywdzony straty oszacował na 700 złotych. Sprawę wyjaśnia policja.

28 października – sobota

Kilka minut po północy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Zamościa, który na ulicy Jana Pawła kierował samochodem peugeot w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wskazało kierowcy 3 promile. Ponadto, policjanci ustalili w systemach informatycznych, że mężczyzna posiada aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP w Jaworznie.

 

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.