IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2017

Udostępnij na:

turniej-mikolajki-2015LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie serdecznie zapraszają  na IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno’2017. facebook button

Impreza  odbędzie się w hali  sportowej Miejskiego Centrum Kultury  i Sportu  w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 w niedzielę 19 listopada  2017 r. w godzinach 8.30-17.00  i będzie rozgrywana w  kategoriach wiekowych żaków, oraz trampkarzy mając zasięg interregionalny. Na chwilę obecną udział zadeklarowało 16 drużyn ze Śląska  i Małopolski, które będą rywalizowały w kategoriach żaków rocznik 2008 oraz trampkarzy rocznik 2004. Honorowy Patronat nad Turniejem objęli Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula oraz Prezesi Podokręgów Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń i Sosnowcu Józef Grząba.

Plakat IX Halowy Turniej Dzieci Jaworzno '2017

Turniej jest imprezą cykliczną i odbywa się co roku na przełomie listopada i grudnia, będąc kontynuacją organizowanych przez LKS „Ciężkowianka” oraz klub MCKiS „Wega” turniejów w kategorii trampkarzy. Inicjatywy umożliwiające rozwój sportowej rywalizacji uczą zasad fair play, których znajomość może być pomocna również w życiu, służąc promocji zdrowego stylu życia, a także przyczyniając się do podniesienia umiejętności sportowych, sprzyjając wymianie doświadczeń, przyjaźni, dobrosąsiedzkich stosunków oraz budowaniu porozumienia obywatelskiego.

Przedsięwzięcie  zostało wsparte ze środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego, Śląskiego Zrzeszenia LZS w Katowicach oraz Gminy Jaworzno. W organizację włączyli się ponadto Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „SKOK” Jaworzno, PSS „Salos”  oraz „RISER” Sp. z o.o.

Autor: (ipra)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.