ZA�oty gol Molendy

Udostępnij na:

ciezkowianka herbW sobotnie popoA�udnie CiA�A?kowianka podejmowaA�a zajmujA�cy 8. miejsce w chrzanowskiej a�zAa�? klasie a�zPromyka�? BolA�cin. GospodarzeA� za wszelkA� cenA� chcieli wygraA� mecz majA�c w pamiA�ciA� pechowA� poraA?kA� z 4-5 z a�zFablokiema�? sprzed tygodnia. Od pierwszej minuty widaA� byA�o determinacjA� w poczynaniach podopiecznych Wojciecha Tomasiewicza. W 15 minucie doskonaA�e zagranie Rzeszutki na gola zamieniA� rozgrywajA�cy drugie spotkanie w barwach a�zCiA�A?kowiankia�?A� BartA�omiej Molenda. ToA� spowodowaA�o, A?e „ciA�A?kowicki walec” atakowaA� jeszcze A�mielej. KolejnA�A� doskonaA�A� sytuacjA� po staA�ym fragmencie miaA� Rzeszutko, ktA?ry jednak uderzyA� minimalnie niecelnie. W tym dniu ewidentnie piA�ka w polu karnym szukaA�aA� Molendy, ktA?ry dwukrotnie uderzaA� jednak bez skutku. Pierwsza poA�owaA� zakoA�czyA�a siA� wynikiem 1:0.

facebook buttonW drugiej poA�owie goA�cie A�mielej ruszyli doA� przodu, jednak ich akcje byA�y rozbijane przez defensywA� a�z CiA�A?kowiankia�?.A� Swoje okazje mieli rA?wnieA? miejscowi, jednak wynik do koA�ca siA� nie ulegA�A� zmianie. W ostatniej minucie doskonaA�ym refleksem popisaA� siA� zastA�pujA�cy kontuzjowanego KotyzA� w ciA�A?kowickiej bramce Starzec broniA�c brawurowo strzaA� napastnika goA�ci. ReasumujA�c, na pewno a�zCiA�A?kowiankaa�? nie zagraA�a tak widowiskowo jak tydzieA� wczeA�niej w Chrzanowie, aleA� 3 punkty zostaA�y w Jaworznie. Kolejny mecz juA? w sobotA� 14 paA?dziernika w Balinie, aA� przeciwnikiemA� a�zCieA?kowiankia�?A� bA�dzie miejscowy OrzeA�.

LKS „CiA�A?kowianka”- LKS „Promyk” BolA�cin 1-0 (1-0)

(B. Molenda 15)

CiA�A?kowianka: Starzec – Radomski M., Bulga, Jochymek, BaraA�ski (Nowak) – Rzeszutko, Pieczka, Woronowicz, ChrzA�A�cik (FitaA�) – Biel (Ganobis),A� Molenda (AswierczyA�ski)