Wysoka forma lekkoatletów

Udostępnij na:

W sobotę na stadionie lekkoatletycznym ROW w Rybniku odbyły się ostatnie zawody lekkoatletyczne na bieżni w tym sezonie. W międzynarodowej obsadzie (goście z Czech) i przy bardzo zmiennej pogodzie prawie trzystu zawodników rywalizowało o zwycięstwo. Wśród startujących widoczni byli także reprezentanci MCKiS Jaworzno, którzy potwierdzili wysoką formę na koniec sezonu, zajmując w swoich kategoriach czołowe miejsca.

facebook button

rzut dyskiem (2)

Zwycięstwa odnieśli:

  • Karolina Smalcerz w rzucie dyskiem i młotem,
  • Szymon Baca w rzucie oszczepem.

Drugie miejsca zajął w rzucie oszczepem i pchnięciu kulą – Marcin Szczyrzyca. Trzeci w rzucie dyskiem był Igor Kastelik. Czwarte miejsce w biegu na 800 m zajął Adrian Pytel. W finałach biegu na 100 i 200 m startował Patryk Szymczyk i Karolina Rysak. Z kolei w finałach rzutu dyskiem wystąpili Aneta Kramarczyk i Patryk Górski.

Podsumowując sezon letni można stwierdzić, że był bardzo udany za co należy podziękować zawodnikom, którzy włożyli wiele pracy, wysiłku i potu w swoje sukcesy, ale również Dyrekcji MCKiS za wsparcie i przychylność dla nas. Wyniki, jak również zapał do pracy rokuje nadzieje na jeszcze lepsze wyniki w nowym roku.

rzut dyskiem (1)

Autor: JB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.