Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

26 września – wtorek

Nad ranem policyjni wywiadowcy zatrzymali na ulicy Grunwaldzkiej 22-letniego jaworznianina, przy którym znaleziona została amfetamina. Narkotyki zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie, a mężczyzna trafił do aresztu.

27 września – środa

Do komendy policji zgłosiła się 32-letnia kobieta i poinformowała dyżurnego, że nieznany sprawca z placówki handlowej mieszczącej się przy ulicy Grunwaldzkiej skradł 120 skrzynek z butelkami po piwie. Wartość strat została oszacowana na ponad 2 tys. złotych.

facebook button

28 września – czwartek

Przed południem na ulicy Katowickiej patrol policji zatrzymał do rutynowej kontroli drogowej opla astrę. W czasie sprawdzania dokumentów okazało się, iż 30-letni kierowca na swoim koncie posiada decyzję o cofnięciu uprawnień wydaną przez Prezydenta Miasta Jaworzna.

52-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca z zaparkowanego w rejonie ulicy Mroczka samochodu dostawczego fiat ducato, skradł młotowiertarkę firmy Makita wartości 1 tys. złotych. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Po północy na ulicy Radwańskich kierująca samochodem citroen kobieta próbując uniknąć zderzenia z dzikiem, zjechała z drogi i wpadła do rowu. Na szczęście nic jej się nie stało.

Pies odgryzł ucho dziecku

29 września – piątek

Policjanci na ulicy Matejki zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie ponad 10 gramów marihuany. Młody jaworznianin został osadzony w policyjnym areszcie. Sprawę wyjaśnia wydział kryminalny.

30 września – sobota

Wieczorem na ulicy Chopina doszło do kolizji drogowej samochodu volkswagen i bmw. Policjanci drogówki w trakcie wykonywanych czynności wyczuli od sprawcy zdarzenia, kierującej bmw kobiety alkohol. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało 19-letniej mieszkance Mysłowic ponad 1 promil.

 

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.