Koszykarze wygrywajA� w Krakowie

Udostępnij na:

kosz mckis pazdiernik 2017W minionA� sobotA� 28 paA?dziernika koszykarze MCKiS Jaworzno udali siA� do Krakowa na mecz w ramach 7. kolejki II ligi koszykA?wki mA�A?czyzn. WisA�a KrakA?w od pierwszych minut daA�a sygnaA�, A?e A�atwo skA?ry nie sprzeda i walczyA� bA�dzie do ostatniej syreny. MCKiS caA�e spotkanie kontrolowaA�o sytuacjA� na boisku lecz nie byli w stanie odskoczyA� na wiA�cej niA? 10 punktA?w. Gospodarze zawsze potrafili odpowiedzieA� skutecznym atakiem i utrzymaA� siA� w grze. Pierwsza kwarta wygrana przez Jaworzno 23:17. Skuteczna gra pod koszem gospodarzy pozwoliA�a na A�atwe punkty i 6 punktowA� zaliczA� po 10 min gry. Druga kwarta bardziej wyrA?wnana, WisA�a prA?bowaA�a wybiA� naszA� ekipA� z rytmu obronA� strefowA� lecz konsekwentnA� i skutecznA� grA� zdobywaliA�my kolejne oczka wygrywajA�c tA� czA�A�A� gry 23:20.

facebook buttonPo przerwie Jaworzno kontynuowaA�o swojA� dobrA� grA�. Wyprowadzane szybkie ataki, agresywna defensywa, koncertowa ofensywa pozwoliA�a na piA�te zwyciA�stwo w tym sezonie. Mecz zakoA�czyA� siA� wynikiem 80:71 dla MCKiS Jaworzno. Kolejny raz znakomite zawody rozegraA� Maciej Maj, ktA?ry zanotowaA� double-double a�� 21 punktA?w oraz 10 zbiA?rek. WyrA?A?nili siA� rA?wnieA?: Kamil Michalski a�� 11 punktA?w oraz 10 zbiA?rek; Daniel Goldammer a�� 11 punktA?w, 8 zbiA?rek.

WisA�a KrakA?w a�� MCKiS Jaworzno
71 : 80 (17:23;20:23;15:17;19:17)

MCKiS Jaworzno: Maj a�� 21(2×3); Goldammer a�� 11; Michalski a�� 11; Gworek a�� 10(2×3); DA�bek a�� 10(1×3); LemaA�ski a�� 8(2×3); Grochowski a�� 5(1×3); Weiss a�� 3(1×3); WrA?blewski a�� 1; Roszkowski.

Kolejne spotkanie MCKiS Jaworzno rozegra na wyjeA?dzie z AZS PWSW MCS Daniel PrzemyA�l 5 listopada o godz. 17.00 w Hali POSiR PrzemyA�l przy ul. Mickiewicza 30.