Kolejna wygrana koszykarzy

Udostępnij na:

kosz mckis pazdiernik 2017W czwartej kolejce II ligi koszykA?wki mA�A?czyzn podopieczni PrzemysA�awa BiliA�skiego dosyA� gA�adko odnieA�li trzecie ligowe zwyciA�stwo. GoA�ym okiem widaA�, A?e nasz zespA?A� z meczu na mecz gra coraz lepiej o czym mogli przekonaA� siA� goA�cie z Bytomia. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy pokazali, A?e wygrany w tym spotkaniu moA?e byA� tylko jeden. Agresywna i szybka gra w ataku oraz przyzwoita defensywa przyniosA�a okazaA�e 15 punktowe prowadzenie po pierwszej kwarcie. W drugiej odsA�onie zawodnicy Polonii Bytom wrA?cili z dalekiej podrA?A?y i stali siA� godnym rywalem dla naszego zespoA�u. Po 20 min 16 punktA?w przewagi (45:29). Po przerwie MCKiS wA�A�czyA�o kolejny bieg i ponownie odskakujemy zawodnikom Polonii.

facebook buttonTA� czA�A�A� gry wygrywamy 27:21. W czwartej kwarcie szansA� gry dostali rezerwowi gracze obu druA?yn. Po ostatniej syrenie na tablicy 92:74 dla naszej druA?yny. Najlepiej w tym meczu wypadli: Emil PodkowiA�ski a�� 19 punkty, 7 zbiA?rek; PrzemysA�aw Gworek a�� 16 punktA?w, 5 zbiA?rek; Sebastian DA�bek a�� 15 punktA?w.

MCKiS Jaworzno a�� KK Polonia Bytom
92 : 74 (25:10;20:19;27:21;20:24)

MCKiS Jaworzno: PodkowiA�ski a�� 19; Gworek a�� 16(2×3); DA�bek a�� 15(2×3); Maj a�� 12(2×3); Grochowski a�� 11(1×3); LemaA�ski a�� 7(1×3); Michalski a�� 5; Goldammer a�� 4; Weiss a�� 5(1×3); WrA?blewski, Roszkowski, Brzozowski.

JuA? dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatykA?w koszykA?wki na A�rodA� 18 paA?dziernika na godzinA� 20.00 do hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80. Naszym rywalem bA�dzie dobrze nam znana druA?yna KS PogoA� Ruda AslA�ska. Mamy nadziejA�, A?e wkroczyliA�my juA? na wA�aA�ciwA� drogA� i odniesiemy kolejne zwyciA�stwo. Liczymy oczywiA�cie na gA�oA�ny doping i peA�ne trybuny.