Festiwal bramek w CiA�A?kowicach

Udostępnij na:

digPrawdziwy festiwal bramkowy zobaczyli kibice, ktA?rzy mimo niesprzyjajA�cej aury zjawili siA� na ciA�A?kowickim stadionie. W zaprezentowaniu dobrej piA�ki nie przeszkodziA�a obydwu druA?ynom – zajmujA�cym przed tym spotkaniem trzecie i czwarte miejsce w tabeli chrzanowskiej klasy a�zAa�? – nawet zimna, deszczowa pogoda jaka panowaA�a w minionA� sobotA�.

facebook buttonSpotkanie z mocnego a�zCa�? rozpoczA�li goA�cie z Kamienia, ktA?rzy juA? w 4 minucie za sprawA� Tomasza Panka objA�li prowadzenie. PodraA?niona takim obrotem sprawy a�zCiA�A?kowiankaa�? przejA�A�a inicjatywA�. W 12 minucie strzegA�cy bramki a�zStartua�? Tomasz Dzierwa odbiA� przed siebie mocny strzaA� Mateusza Radomskiego, co skrzA�tnie wykorzystaA� Bartek Molenda gA�owA� doprowadzajA�c do wyrA?wnania. 20 minut pA?A?niej 30 metrowe prostopadA�e podanie za plecy obroA�cA?w Damiana Radomskiego ponownie wykorzystaA� precyzyjnym uderzeniem Molenda. PodwyA?szyA� rezultat mogli szalejA�cy na skrzydle Rzeszutko oraz Molenda. Niestety stare piA�karskie porzekadA�o, A?e niewykorzystane sytuacje siA� mszczA� potwierdziA�o siA� kolejny raz. Najpierw po staA�ym fragmencie gry a�zszczupakiema�? wyrA?wnaA� Czechowski, zaA� w 74 minucie goA�ci na prowadzenie wyprowadziA� drugi z braci PankA?w-A� Tomasz. DziesiA�A� minut pA?A?niej po doA�rodkowaniu z rzutu wolnego do wyrA?wnania doprowadziA� gA�owA� A�wieA?o wprowadzony na plac gry Jakub Dziurowicz. W koA�cA?wce uderzenie rA?wnieA? nomen omen gA�owA� Radka Ganobisa wylA�dowaA�o na spojeniu sA�upka i poprzeczki bramki przyjezdnych.

Sam mecz jak przystaA�o na hitowe spotkanie chrzanowskiej a�zAa�? klasyA� mA?gA� siA� podobaA� publicznoA�ci. PozostaA� jednak niedosyt, gdyA? szczA�A�cie byA�o blisko. Remis obydwu rywali wykorzystaA�a a�zBA�yskawicaa�? Myslachowice, ktA?ra po wygranej 2-0 w Lgocie wskoczyA�a na trzecie miejsce na podium. a�zCiA�A?kowiankaa�? plasujA�ca siA� w tabeli po 11 kolejkach w najbliA?szA� niedzielA� 5 listopada rozegra wyjazdowe spotkanie z UKS Dulowa na boisku w MyA�lachowicach (gdyA? stadion w Dulowej po ekscesach majA�cych miejsce w pierwszej kolejce zostaA� decyzjA� WydziaA�u Dyscypliny PodokrA�gu ChrzanA?w zawieszony). PoczA�tek spotkania o godzinie 13.30. ZapowiadajA� siA� spore emocje. Dodatkowego smaczku spotkaniu dodaje fakt, iA? w obydwu druA?ynach wystA�piA� najlepsi strzelcy rozgrywek chrzanowskiej klasy a�zAa�? MichaA� CzA�stka (Dulowa) oraz Mariusz Biel (a�zCiA�A?kowiankaa�?).

A�LKS a�zCiA�A?kowiankaa�? Jaworzno – a�zStarta�? KamieA� 3-3 (2-1)
0-1 P. Panek 4a��
1-1 B.Molenda 12a��
2-1 B.Molenda 32a��
2-2 Czechowski 62a�� (gA�owA�)
2-3 T.Panek 74a��
3-3 Dziurowicz 84a�� ( gA�owA�)

CiA�A?kowianka: M. CioA�czyk -A� BaraA�ski (M. Aslusarczyk), Bulga, Jochymek, Radomski (AswierczyA�ski) – Rzeszutko (Dziurowicz),A� Biel, Woronowicz, M. Radomski – Molenda (Ganobis), Nowak (Pieczka)