Jaworznianie powołani do kadry

Udostępnij na:

Powołanie do Reprezentacji Polski (1) (Medium)Aleksandra Masternak oraz Patryk Matusik zawodnicy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno zostali powołani do Reprezentacji Polski Juniorów Młodszych w Ju-jitsu. W dniach 22-24 września będą reprezentować nasze miasto oraz kraj w Pucharze Świata w Ju-jitsu.

facebook buttonAleksandra i Patryk są uczestnikami wielu prestiżowych szkoleń i zawodów sportowych o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim. Dzięki poświeceniu i wytrwałej pracy na treningach osiągają medalowe pozycje w zawodach sportowych oraz pozytywnie zdają egzaminy na kolejne stopnie wtajemniczenia w Ju-jitsu. Od trzech sezonów  regularnie zajmują czołowe pozycje w zawodach rangi pucharu i mistrzostw Polski w Ju-jitsu. Wysokie wyniki na arenach krajowych zostały docenione i dały im powołania na Puchar Świata Juniorów Młodszych w Ju-jitsu, który w dniach 22-24 września odbędzie się w Podgoricy, stolicy Czarnogóry. Młodzi zawodnicy jaworznickiego klubu ciężko przepracowali okres wakacyjny i trener Łukasz Proksa jest przekonany, że jego podopieczni są dobrze przygotowani do startu w najważniejszych zawodach w tej grupie wiekowej na świecie i będą godnie reprezentować biało-czerwone barwy. Powołanie Aleksandry i Patryka jest dużym sukcesem, dlatego trzymamy kciuki i życzymy im udanych walk oraz wysokich lokat na czarnogórskich matach. Zarząd klubu pragnie podziękować Referatowi Kultury i Sportu Urzędu Miasta Jaworzna za pomoc w organizacji wyjazdu naszych zawodników a także trenerom: Bartosz Machna oraz Marek Tarabura, pomagającym w przygotowaniu do startu.

Powołanie do Reprezentacji Polski (2) (Medium)

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami walki zapraszamy do wspólnych treningów, które Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno prowadzi w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Szczegółowe informacje o zapisach na zajęcia Ju-jitsu i Judo w nowym sezonie: Tel. 502 138 185,  www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw.

Autor: (ipra)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.