Lato w Mieście

Udostępnij na:

W miesiącu sierpniu kontynuujemy wakacyjną akcję „Lato w Mieście” czyli tradycyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne pod nadzorem instruktorów sportu przygotowane przez MCKiS Jaworzno. Serdecznie zapraszamy także w tym miesiącu wakacyjnym dzieci szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz młodzież szkół średnich.

facebook buttonOprócz zajęć z zakresu sportów zespołowych prowadzonych w dwóch halach sportowych (Hala w Centrum i Hala na Osiedlu Stałym) będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w bezpłatnych treningach bilardowych w UKS „Fair-Play” ćwicząc pod okiem wielokrotnego Mistrza Świata Bogdana Wołkowskiego, a także skorzystać z zajęć prowadzonych w ramach Letniej Akademii Karate.

Nową propozycją w sierpniu będzie również Wakacyjna Szkoła Boksu – dla wszystkich chętnych zajęcia pod nadzorem instruktora odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w Hali MCKiS na Leopoldzie.

UWAGA!!! Zmianie ulegają godziny zajęć w halach sportowych w Centrum oraz na Osiedlu Stałym – w miesiącu sierpniu odbywać się one będą od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 15.00 (dzieci szkół podstawowych 12.00 – 13.30), uczniowie gimnazjów i starsi 13.30 – 15.00)

Szczegółowy grafik zajęć znajduje się na plakatach.

akcja_lato_sierpien_2017_n

Autor: MCKiS Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.