„Ciężkowianka” gromi w Pucharze

Udostępnij na:

ciezkowianka herbPo wygranej przed tygodniem z „Ruchem” Młoszowa ciężkowicki team w minioną sobotę spotkał się w wyjazdowym meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Chrzanów w Luszowicach z miejscową „Polonią”.

Podopieczni trenera Wojciecha Tomasiewicza  od początku narzucili swój styl gry, atakując bardzo wysoko. Efekt przyszedł bardzo szybko. Już w 3. minucie po składnej zespołowej akcji Artur Olejek wyprowadził „Ciężkowiankę” na prowadzenie. Następne minuty to totalna dominacja „ciężkowickiego walca”. Swoje okazje mieli po uderzeniach z dystansu Nowak, Woronowicz, Rzeszutko oraz Biel. Zarządzona przez arbitra w 25. minucie przerwa, ze względu na wysoką temperaturę, podziałała „usypiająco” na zawodników z Jaworzna i dalsza część pierwszej połowy nie przyniosła zmiany rezultatu. Po przerwie drużyna „Ciężkowianki” wyszła mocniej skoncentrowana i zdeterminowana co zaowocowało, aż 8 bramkami. Pozwoliło to odnieść okazałe zwycięstwo i awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski, która zostanie rozegrana już w najbliższą sobotę 12 sierpnia. Jaworznianie kolejnego rywala poznają w środę po losowaniu w siedzibie Podokręgu Chrzanów.


 

LKS „Polonia” Luszowice – LKS „Ciężkowianka” Jaworzno 0-9 (0-1)

(Olejek x3, Rzeszutko x2, Ciołczyk T., Nowak, Radomski M. Ślusarczyk M.-1)

Skład „Ciężkowianki”: Kotyza – Radomski D. (46. Taraur), Bulga, Barański, Ślusarczyk M. – Rzeszutko, Biel (46. Ciołczyk T.), Woronowicz, Radomski M. – Olejek, Nowak

 

Autor: (ipra)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.