Satori Jaworzno z medalami na matach w Rybniku

Udostępnij na:

Turniej Ju-jitsu 27 28 maj 2017 (1) (Large)W dniach 27-28 maja Rybnicki Klub Ju-jitsu Sportowego byA� organizatorem OgA?lnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego w Ju-jitsu oraz OgA?lnopolskiej Ligi Dzieci i MA�odzieA?y w Ju-jitsu.A�A� Podczas dwA?ch dni zmagaA� bardzo dobrze zaprezentowali siA� wojownicy Klubu SportA?w Walki a�zSatoria�? Jaworzno, ktA?rzy prowadzeni do boju przez trenera Dawida Kajdego wywalczyli piA�tnaA�cie medali.

facebook buttonW sobotnim turnieje kwalifikacyjnym nie zawiedli walczA�cy w dwA?ch konkurencjach juniorzy mA�odsi. Aleksandra Masternak w kategorii -48kg oraz Patryk Matusik w kategorii -45kg, ktA?rzy po widowiskowych walkach wywalczyli zA�ote oraz srebrne medale. ZmagajA�cy siA� w klasie juniorA?w Patryk Urban zajA�A� pierwsze miejsce w kategorii -66kg natomiast Szymon WA�adyka uplasowaA� siA� w na czwartej pozycji w grupie seniorA?w -85kg. W niedzielA� odbyA�a siA� ostatnia w tym sezonie edycja ligi, w ktA?rej bardzo dobrze zaprezentowaA�y siA� nasze dziewczyny. Hanna KaA�uA?a wygrywajA�c wszystkie pojedynki wywalczyA�a dwa zA�ote medale w kategorii -40kg natomiast jej mA�odsza koleA?anka Kinga Mlak zajA�A�a drugA� i trzeciA� lokatA� w kategorii -25kg. W najmA�odszej grupie wiekowej chA�opcA?w Franciszek GA�siorowski pokonujA�c wszystkich rywali zdobyA� dwa zA�ote krA�A?ki w kategorii -22kg oraz -24kg a jego starszy brat Kamil GA�siorowski po bardzo wyrA?wnanych walkach zdobyA� srebrny i brA�zowy medal w kategorii -30kg. Bardzo dzielnie spisali siA� rA?wnieA? Szymon KaA�uA?a w kategorii -24kg, ktA?ry zajA�A� drugA� pozycjA� oraz PaweA� Kozakiewicz zdobywajA�c brA�zowy medal w kategorii -38kg. Aleksander OlszA?wka w kategorii -34kg uplasowaA� siA� na czwartej pozycji.

Turniej Ju-jitsu 27 28 maj 2017 (2) (Large)

W czerwcu zawodnikA?w Klubu SportA?w Walki a�zSatoria�? Jaworzno czeka jeszcze podsumowanie OgA?lnopolskiej Ligi Dzieci i MA�odzieA?y w Ju-jitsu, podczas ktA?rego zostanA� nagrodzeni najlepsi zawodnicy koA�czA�cego siA� sezonu oraz waA?ny start w Pucharze Polski MA�odzikA?w w Ju-jitsu.

Wszystkich chA�tnych zapraszamy do wspA?lnych treningA?w samoobrony i walki sportowej ju-jitsu oraz judo, ktA?re prowadzone sA� przy Gimnazjum nr 3 w Jaworznie w grupach wiekowych dla przedszkolakA?w, dzieci, mA�odzieA?y oraz dorosA�ych. WiA�cej informacji: www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw, telefon 502 138 185.

Turniej Ju-jitsu 27 28 maj 2017 (3) (Large)

Autor: (ipra)