Święta tuż, tuż… [foto]

Udostępnij na:

kana wielkanoc 2017 (1)Uczniowie naszej szkoły już od dłuższego czasu przygotowują się do Wielkanocy. W ostatnim tygodniu wykonywali już pisanki, wydmuszki, a nawet kolorowe kartki ze świątecznymi życzeniami.

facebook button

Najważniejszym jednak wydarzeniem, związanym ze Zmartwychwstaniem Pana Jezusa było uroczyste śniadanie wielkanocne. Miało ono miejsce w dniu 11 kwietnia na terenie naszej szkoły i – jako członkowie jednej, wyjątkowej rodziny, którą niewątpliwie jest społeczność KANY – zasiedli do niego wszyscy uczniowie wraz z dyrekcją i całym gronem pedagogicznym.

kana wielkanoc 2017 (2)

kana wielkanoc 2017 (6)

kana wielkanoc 2017 (3)

kana wielkanoc 2017 (7)

kana wielkanoc 2017 (5)

kana wielkanoc 2017 (4)

Temu niecodziennemu spotkaniu towarzyszyła wyjątkowa, ciepła i rodzinna atmosfera, która – mamy nadzieję – będzie z nami również podczas właściwego, niedzielnego śniadania wielkanocnego.

Autorzy: Ewelina Chechelska, Agnieszka Mazur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.