Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

10 kwietnia – poniedziałek

24-letnia kobieta zgłosiła, iż nieznany sprawca włamał się do sklepu ogólnospożywczego przy al. 1000-lecia. Sprawca wyłamał drzwi wejściowe i ze środka skradł niewielką sumę pieniędzy. Łączna suma strat została oszacowana na 1000 złotych.

11 kwietnia – wtorek

Do komendy policji zgłosiła się 45-letnia mieszkanka Jaworzna i powiadomiła dyżurnego że jej mąż groził jej pozbawieniem życia. Kobieta obawia się o swoje życie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi wydział dochodzeniowo-śledczy.facebook button12 kwietnia – środa

Popołudniu na ulicy Ciężkowickiej policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli samochód VW Passat. W czasie sprawdzania dokumentów okazało się, że 33-letni jaworznianin posiada na swoim koncie wyrok sądowy dotyczący zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. Sprawą zajęła się już policja.

14 kwietnia – piątek

Jedna z mieszkanek Jaworzna zgłosiła na policję uporczywe nękanie. Policjanci ustalili, iż sprawcą przestępstwa stalkingu jest znajomy kobiety. Mężczyzna za pomocą telefonu wysyła do niej bardzo dużo krótkich wiadomości tekstowych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

W godzinach popołudniowych wywiadowcy zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który w jednym z mieszkań w dzielnicy Podwale, celowo zniszczył sprzęt rtv. 20-letnia kobieta straty określiła na ponad 600 złotych. Sprawę wyjaśniają policyjni dochodzeniowcy.

Policjanci prewencji zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który będąc na przepustce nie zgłosił się do aresztu na odbycie dalszej kary. Postępowanie w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny.

16 kwietnia – niedziela

Nad ranem dyżurny policji został powiadomiony o kradzieży samochodu. 26-letni mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca z parkingu przy al. Piłsudskiego skradł białego mercedesa typu CLA. Straty w tym przypadku zostały oszacowane na 100 tys. złotych.

W ręce policjantów wpadł 56-letni jaworznianin, który na przystanku komunikacji miejskiej pobił 59-letniego mężczyznę. Sprawca kilkukrotnie pięścią oraz nogami uderzył mężczyznę. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Pijany agresor został umieszczony w izbie wytrzeźwień.

Młodzi wandale zatrzymani

19-latek zmarł po zatruciu gazem z zapalniczki

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.