Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!4 kwietnia – wtorek

W rejonie parkingu przy ulicy Dąb w dzielnicy Jeleń nieznany sprawca z otwartego samochodu marki Citroen dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki HTC Desire 830. Poszkodowana wartość strat szacuje na kwotę kilkuset złotych.

5 kwietnia – środa

Około godziny 14:30 na ulicy Wojska Polskiego doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Kierujący samochodem osobowym marki Audi – 59 letni mieszkaniec naszego miasta wyjeżdżając z terenu stacji paliw nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 36 letniemu rowerzyście potrącając go. W wyniku zdarzenia drogowego rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń ciała oraz złamania obojczyka. Pozostał na obserwacji w szpitalu.facebook button

9 kwietnia – niedziela

W godzinach popołudniowych na ulicy Świętego Wojciecha patrol prewencji zatrzymał 37-letniego mężczyznę który znajdując się w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem marki Fiat. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wyniosło 0,84 mg/l.

26-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca z jego samochodu ciężarowego marki Scania dokonał kradzieży elementów wyposażenia oraz oleju napędowego. Poszkodowany straty szacuje na kwotę kilku tysięcy złotych.

Na ulicy Karola Olszewskiego patrol prewencji zatrzymał 46-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 31-letnią kobietę – mieszkankę naszego miasta, która w godzinach wieczornych przy ulicy Kościuszki sprawowała opiekę nad 2-letnią córką a sama była w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wyniosło ponad 0,65 mg/l. Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia dla małoletniej dziewczynki została ona umieszczona w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej. Wydział Kryminalny tut. KMP prowadzi czynności sprawdzające, o zdarzeniu został również powiadomiony Sąd Rodzinny.

10 kwietnia – poniedziałek

Nieznany sprawca w godzinach nocnych poprzez wyłamanie drzwi dokonał włamania do jednego ze sklepów spożywczych w dzielnicy Osiedle Stałe. Z wnętrza skradł kasę fiskalną oraz gotówkę.

W godzinach popołudniowych w rejonie ulicy Matejki kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 80-letni mężczyzna w wyniku prawdopodobnie udaru stracił panowanie nad swoim pojazdem zjeżdżając na pobocze uszkadzając znak drogowy, następnie doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki VW Golf kierowanym przez 29-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia drogowego sprawca z powodów zdrowotnych zabrany przez pogotowie do szpitala. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń ciała.

Pożar baraku w kompleksie leśnym na Starej Hucie

Wybierz najlepszego dzielnicowego!

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.