Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

21 marca – poniedziałek
34-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, iż na portalu internetowym „Olx.pl” podczas zakupu konsoli do gry marki Xbox One, został oszukany na kwotę 900 złotych. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze na konto wskazane przez Paulinę W. zam. Marki, jednak towaru do chwili obecnej nie otrzymał. Czynności sprawdzające prowadzi KMP w Jaworznie.

22 marca – wtorek
Przed południem na ulicy Insurekcji Kościuszkowskiej, patrol drogówki zatrzymał do kontroli samochód marki Peugeot 106. W trakcie kontroli okazało się, że 45-letni kierowca jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało mężczyźnie ponad 1 promil.facebook button

W godzinach wieczornych 53-letni jaworznianin zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do jego domu przy ulicy Krakowskiej. Sprawca wypchnął drzwi balkonowe i po wejściu do środka skradł 2 tys. złotych. Sprawę wyjaśnia wydział kryminalny.

Policyjni wywiadowcy podczas interwencji domowej zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znajdując się w stanie nietrzeźwym wszczął awanturę z żoną. Pijany sprawca trafił do izby wytrzeźwień, gdzie znaleziono przy nim narkotyki. Czynności w tej sprawie prowadzą kryminalni.

23 marca – środa
Wieczorem na ulicy Towarowej miało miejsce włamanie do mieszkania. Sprawca wyważył drzwi balkonowe i z wewnątrz mieszkania skradł telewizor marki Philips. Suma strat została oszacowana na 4 tys. złotych.

24 marca – czwartek
Wieczorem w jednym z mieszkań przy ulicy Zakole, policjanci dzielnicowi ujawnili nielegalny pobór energii elektrycznej. 39-letni jaworznianin poprzez wykonanie prowizorycznej instalacji, podłączył się „na lewo” do sieci elektrycznej. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Święta były bezpieczne

Śmiertelne porażenie prądem

Zwłoki w kanale ciepłowniczym

27 marca – niedziela
W niedzielne przedpołudnie policjanci prewencji zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 24 i 25 lat, którzy na jaworznickim rynku pobili 53-letniego mężczyznę. Pijani sprawcy zostali umieszczeni w izbie wytrzeźwień.

28 marca – poniedziałek
Wieczorem na ulicy Żółkiewskiego w opuszczonym budynku wybuchł pożar. W trakcie akcji gaśniczej, strażacy wyprowadzili ze środka pustostanu 38-letniego bezdomnego mężczyznę. Osoba została przetransportowana przez pogotowie do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika,  iż mężczyźnie nic się nie stało. Przyczynę pożaru wyjaśnia straż pożarna.

 

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.