Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

14 marca – poniedziałek
46-letni jaworznianin zgłosił, iż nieznany sprawca włamał się do jego sklepu mieszczącego się przy ul. Szczakowskiej. Sprawca wyłamał drzwi wejściowe i po wejściu do środka skradł kilkadziesiąt pacek papierosów oraz gotówkę. Łączna suma strat została oszacowana na ponad 7 tys. złotych.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 28-letnią mieszkankę Jaworzna, która posiadała przy sobie marihuanę. Niedozwolone środki zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie.

facebook button16 marca – środa
W godzinach rannych 53-letni pracownik PKP zgłosił włamanie do jednej ze stojących na bocznicy kolejowej przy ulicy Batorego lokomotyw. Sprawca wyważył podłogę w pojeździe szynowym, a po wejściu do wewnątrz skradł elementy metalowe i miedziane. Straty w toku ustalania.

17 marca – czwartek
Z terenu klubu nart wodnych mieszczącego się na Sosinie nieznany sprawca skradł kapoki oraz piłę spalinową. Sprawca wyłamał drzwi wejściowe do dwóch wolnostojących  baraków, skąd skradł kombinezony piankowe oraz piłę łańcuchową marki Bosch. Straty w tym przypadku zostały określone na ponad 500 złotych.

18 marca – piątek
Popołudniu na ulicy Zakole dzielnicowy zatrzymał 39-letniego mężczyznę, który nielegalnie podłączył się do prądu. Straty z tytułu kradzieży energii elektrycznej oszacuje firma Tauron. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Policjanci prewencji zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie awantury domowej w mieszkaniu przy ulicy Tuwima, kierował groźby pozbawienia życia pod adresem swojej konkubiny.

Przechwycone papierosy bez akcyzy

19 marca – sobota
Przed północą patrol policji interweniował na ulicy Bocznej. Policjanci zatrzymali 34-letniego jaworznianina, który pobił swoją 25-letnią konkubinę. Kobieta doznała urazu twarzy. Pijany mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

20 marca – niedziela
40-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca uszkodził jego dwa samochody osobowe, które zaparkowane były przy ulicy Podwale. Wandal uszkodził powłokę lakieru oraz powyrywał zamki w drzwiach samochody volkswagen oraz ford. Czynności w tej sprawie prowadzi jaworznicka policja.

Autor: KMP Jaworzno

Lista komentarzy:

  1. jaworznianka
    25 marca 2016 at 01:02

    może ktoś napisałby że 22 marca około godz. 21 w okolicach fashion house samochód zderzył się z dzikiem? zwierze jeszcze żyło gdy tamtędy przejeżdżałam. z pewnością jest to wina kierowcy. musiał jechać bardzo szybko gdyż miał bardzo pokiereszowaną maskę. gdyby jechał 50 km/h, czyli jak należy bo jest tam znak „teren zabudowany” to zdołałby wyhamować. każdy kto ma BMW jeździ jak popapraniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.