Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

29 lutego – poniedziałek

W godzinach rannych 45-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, iż w nocy nieznany sprawca skradł zaparkowany przy ulicy Chopina jego samochód subaru wartości 45 tys. złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny.

Nieznany sprawca w autobusie komunikacji miejskiej wykorzystując chwilę nieuwagi 43-letniego mężczyzny, dokonał kradzieży saszetki, w której znajdowały się dokumenty, telefon komórkowy oraz pieniądze. Pokrzywdzony starty oszacował na 150 złotych.

41-letnia kobieta zgłosiła, że nieznany sprawca włamał się do jej domu przy ulicy Fornalskiej. Złodziej wyważył drzwi balkonowe, a po wejściu do środka skradł złotą i srebrną biżuterię, zegarki męskie oraz niewielką sumę pieniędzy. Straty w tym przypadku zostały określone na 20 tys. złotych.

facebook button
2 marca – środa

W południe na ulicy Jaśminowej policyjni wywiadowcy zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który pomimo prawomocnego wyroku sądowego, dotyczącego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, kierował samochodem marki BMW.

4 marca – piątek

W nocy policjanci drogówki zatrzymali 32-letniego jaworznianina, który po pijanemu kierując samochodem skoda, spowodował kolizję drogową. Badanie alkomatem wskazało kierowcy ponad 2 promile.

5 marca – sobota

Nad ranem w rejonie ulicy Bukowskiej policjanci kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku 29-letniego mieszkańca Sosnowca, który kradł kabel sterujący ruchem kolejowym. Straty poniesione przez PKP Jaworzno-Szczakowa w trakcie ustalania.

6 marca – niedziela

44-letni mieszkaniec Tychów zgłosił, że nieznani sprawcy włamali się do jednej z placówek handlowych kompleksu „Kostki” przy ulicy Olszewskiego i skradli kilka telefonów komórkowych oraz komputer przenośny. Straty w toku ustalania. Sprawę wyjaśnia wydział kryminalny.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.