Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

22 lutego – poniedziałek

W nocy na ulicy Piekarskiej policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej fiata punto. W trakcie sprawdzania dokumentów okazało się, że 19-letni kierowca nie posiada prawa jazdy. Funkcjonariusze ustalili, iż jaworznianin posiada na swoim koncie decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. W związku z tym, młody mężczyzna będzie teraz odpowiadał za niedostosowanie się do przedmiotowej decyzji. Grożą mu wysokie sankcje karne.

facebook button46-letni mężczyzna zgłosił, że do jednej z firm przy ulicy Olszewskiego doszło do włamania. Nieznany sprawca z wiaty garażowej skradł lampy oświetleniowe, kinkiety oraz inne elementy elektryczne. Suma strat w tym przypadku została oszacowana na 20 tys. złotych. Sprawę wyjaśnia wydział kryminalny.

23 lutego – wtorek

59-letni jaworznianin zgłosił, że nieznany sprawca celowo uszkodził jego zaparkowany samochód hyundai. Wandal ostrym narzędziem porysował powłokę lakierniczą pojazdu. Czynności prowadzi KMP w Jaworznie.

25 lutego – czwartek

79-letni mieszkaniec Jaworzna powiadomił policję o kradzieży motocykla marki Honda Rebel 125 wartości 5700 złotych. Jednoślad został skradziony z garażu przy ulicy Podwale.

26 lutego – piątek

41-letnia mieszkanka ulicy Pawiej zgłosiła, iż znany jej osobiście mężczyzna przy pomocy ostrego narzędzia uszkodził jej drzwi do mieszkania. Straty oszacowano na 850 złotych.

27 lutego – sobota

W środku nocy policjanci prewencji zatrzymali 32-letniego jaworznianina, który skradł telefon komórkowy 27-letniej mieszkance Sosnowca. Telefon marki Samsung Galaxy S4 wartości 800 złotych został odzyskany.

28 lutego – niedziela

19-letnia jaworznianka zgłosiła, iż na portalu internetowym „eBay.pl” podczas zakupu telefonu iPhone 6s została oszukana przez osobę podającą się za Mateusza L. zam. w Przemyślu. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.