Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

15 lutego – poniedziałek

Przed południem na ulicy Nowotki policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 36-letniego mieszkańca naszego miasta, który pomimo prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego dotyczącego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi kierował samochodem osobowym.

facebook button

16 lutego – wtorek

Po godzinie drugiej  w nocy policjanci Zespołu Wywiadowców zatrzymali 37-letniego jaworznianina, który poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych dokonał włamania do jednej z jaworznickich cukierni. Mężczyzna ze sklepu skradł alkohol, łączna suma strat to 600 złotych.

Parę minut po godzinie 18.00 w rejonie Geosfery, 37-letni mieszkaniec naszego miast będąc w stanie nietrzeźwości (ponad dwa promile alkoholu w organizmie), kierując pojazdem marki Renault doprowadził do kolizji z 3 innymi prawidłowo poruszającymi się osobówkami.

Mieszkaniec dzielnicy Pszczelnik zgłosił, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia jego pojazdu poprzez porysowanie ostrym narzędziem powłoki lakierniczej. Poszkodowany straty szacuje na kwotę ponad 1000 złotych.

17 lutego – środa

W godzinach popołudniowych w dzielnicy Szczakowa policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 41-letnią kobietę, która dokonała kradzieży pieniędzy na szkodę swojej sąsiadki.

18 lutego – czwartek

O godzinie 2 w nocy policjanci patrolówki zatrzymali 37-letniego mężczyznę – mieszkańca Jaworzna, który znajdując się w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym marki Opel. Ponadto mężczyzna posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz cofnięte uprawnienia do kierowania z powodów zdrowotnych.

20 lutego – sobota

Wczesnym rankiem na ulicy Tuwima policjanci drogówki zatrzymali 24-letniego jaworznianina, który nie posiadając uprawnień oraz będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym.

W nocy policjanci patrolówki zatrzymali agresywnego 34-latka – mieszkańca Podwala, który dokonał uszkodzenia ciała swojego sąsiada powodując u niego złamanie kości nosa oraz rozcięcia czoła.

22 lutego – poniedziałek

Po godzinie 2 w nocy na ulicy Piekarskiej policjanci WRD zatrzymali 19-letniego jaworznianina, który pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami, kierował samochodem marki Fiat.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.