Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

8 lutego – poniedziałek

38-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca podrabiając jego podpis oraz wykorzystując dane firmy podrobił oświadczenia dotyczące chęci zatrudnienia cudzoziemców. Na podstawie takich dokumentów osoby z zagranicy mogłyby podejmować legalną pracę w Polsce. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

facebook button9 lutego – wtorek

W godzinach porannych na ulicy Pionierów policjanci „drogówki” zatrzymali 39-letniego mieszkańca naszego miasta, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem marki VW Polo.

10 lutego – środa

W godzinach popołudniowych policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii zatrzymali 17-letniego jaworznianina, który był poszukiwany w ramach poszukiwań opiekuńczych wydanych przez Sąd Rejonowy w Jaworznie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

11 lutego – czwartek

23-letnia mieszkanka Jaworzna zgłosiła, że podczas wsiadania do autobusu PKM linii A z jej torebki nieznana osoba dokonała kradzieży telefonu komórkowego marki Nokia Lumia wartości 500 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

W godzinach popołudniowych wywiadowcy wraz z kryminalnymi dokonali zatrzymania 39-letniego mieszkańca Siemianowic Śląskich oraz jego 52-letniego wspólnika, którzy dokonali włamania do jednego z mieszkań w dzielnicy Podłęże. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

Na gorącym uczynku

12 lutego – piątek

W nocy z czwartku na piątek miało miejsce włamanie do jednej z placówek handlowych przy ul. Grunwaldzkiej poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych. Z wnętrza dokonano kradzieży laptopa marki HP i tabletu marki Samsung. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

13 lutego – sobota

42-letni mieszkaniec Piły Kościeleckiej zgłosił, że podczas pobytu w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta nieznany sprawca dokonał kradzieży jego telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy Prime wartości 400 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

14 lutego – niedziela

W godzinach nocnych do komendy zgłosił się 25-letni mieszkaniec naszego miasta i zgłosił fakt kradzieży swojego Audi o wartości 120 tyś zł. W toku czynności wykonanych przez policjantów już kilka godzin później samochód został odnaleziony na terenie miasta nie nosił on śladów kradzieży. Jak się później okazało kluczyki dodatkowe posiadał wspólnik zgłaszającego i to on przeparkował pojazd w inne miejsce.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.