Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

1 lutego – poniedziałek
Popołudniu na ulicy Grunwaldzkiej policjanci drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli samochód osobowy bmw. Podczas sprawdzania dokumentów okazało się, iż 36-letni kierowca nie posiada prawa jazdy. Jak ustalili policjanci, mężczyzna posiada na swoim koncie sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

2 lutego – wtorek
Kwadrans po 10-tej w rejonie ulicy Batorego, policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei zatrzymali 60-letniego mieszkańca Jaworzna, który z bocznicy kolejowej skradł kilka styczników elektrycznych oraz innych elementów metalowych. Straty w toku ustalania.

Policjanci Pogotowia 997 w trakcie interwencji domowej przy ulicy Nowej, zatrzymali 28-letniego jaworznianina, który podczas awantury pobił 34-letnią konkubinę. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

facebook button3 lutego – środa
Wieczorem w dzielnicy Jeleń dwóch młodych mężczyzn zaczepiło na ulicy Zwycięstwa 15-latka, a następnie chłopak został pobity przez jednego z nich. Po kilku minutach sprawcy w wieku 17 i 18 lat byli już w rękach policji. Obaj w stanie nietrzeźwym zostali umieszczeni w izbie wytrzeźwień. Pobity chłopak trafił do szpitala.

4 lutego – czwartek
Nieznany sprawca w porze wieczorowej włamał się do domu jednorodzinnego przy ulicy Mroczka. Złodziej wyważył drzwi balkonowe tarasu i po wejściu do środka skradł laptop marki Toshiba, kamerę marki Sony oraz dwie złote obrączki. 51-letni pokrzywdzona straty oszacowała na 3 tys. złotych.

5 lutego – piątek
Patrol dzielnicowych w jednym z mieszkań przy ulicy Północnej ujawnił nielegalne podłączenie do skrzynki prądowej. 27-letni właściciel mieszkania „na lewo” czerpał energię elektryczną. W tej sprawie powiadomiony został zakład energetyczny.

Rowerzysta zginął w Jeleniu

Uderzył samochodem w dom

6 lutego – sobota
W godzinach rannych na ulicy Górnośląskiej patrol drogówki zatrzymał nietrzeźwego kierowcę seata. Przeprowadzone badanie trzeźwości 29-letniego kierowcy, wskazało 0,6 promila alkoholu w organizmie.

7 lutego – niedziela
27-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, iż na portalu internetowym „Allegro” podczas zakupu 20 sztuk wkładów do filtra wody marki Brita, został oszukany przez osobę podającą się za Roberta K. zam. Jawor. Pokrzywdzony wpłacił na wskazane przez sprzedawcę konto 250 złotych, jednak towaru nie otrzymał.

 

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.