Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

25 stycznia – poniedziałek
W nocy w trakcie interwencji domowej w jednym z mieszkań przy al. Piłsudskiego, policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który wszczął awanturę i pobił swoją żonę. Sprawca został umieszczony w izbie wytrzeźwień. Interweniujący policjanci z uwagi na przemoc domową sporządzili niebieską kartę.

W godzinach popołudniowych na ulicy Wygoda miała miejsce kolizja drogowa, gdzie sprawca, kierowca samochodu bmw uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilku minutach 35-letni mężczyzna został przez policjantów zatrzymany. W jego organizmie stwierdzono 3 promile alkoholu.

facebook button27 stycznia – środa
59-letnia kobieta zgłosiła, iż nieznany sprawca usiłował włamać się do jej mieszkania przy ulicy Urzędniczej. Sprawca wypchnął drzwi balkonowe mieszkania, jednak do środka nie wszedł ponieważ został spłoszony przez właścicielkę. Sprawę bada wydział kryminalny.

28 stycznia – czwartek
Przed południem na ulicy Rzemieślniczej, patrol drogówki zatrzymał do rutynowej kontroli samochód volkswagen. W trakcie sprawdzania dokumentów, okazało się, iż 40-letni jaworznianin nie posiada prawa jazdy. Policjanci ustalili, że mężczyzna na swoim koncie posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie w kierunku przestępstwa z art. 180A kodeksu karnego prowadzi KMP w Jaworznie.

Wandale złapani

Grzegorz Baczyński komendantem jaworznickiej policji

Chciał przekupić policjantów

29 stycznia – piątek
Wieczorem na ulicy Chełmońskiego patrol wywiadowców zatrzymał 43-letniego mężczyznę, który w trakcie przeprowadzanej interwencji znieważył słownie funkcjonariuszy jaworznickiej policji.

30 stycznia – sobota
Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia piwnicznego przy ulicy Langego. Sprawca pokonał zabezpieczenie drzwi wejściowych piwnicy i ze środka skradł rower górski. 45-letnia zgłaszająca ten fakt straty oszacowała na 800 złotych.

31 stycznia – niedziela
Policjanci wydziału prewencji wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który na bocznicy kolejowej przy ulicy Kolejarzy, włamał się do lokomotywy i skradł elementy miedziane wyposażenia pojazdu. Straty w toku ustalania.

 

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.