Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

18 stycznia – poniedziałek
W godzinach popołudniowych na ulicy 3 Maja policyjni wywiadowcy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Jaworzna, który kierował osobowym Volkswagenem bez prawa jazdy. Policjanci ustalili, iż kierowca na swoim koncie posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do czerwca 2016 roku.

20 stycznia – środa
43-letni mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca celowo uszkodził stojący na parkingu jego samochód Kia. Sprawca ostrym narzędziem porysował lewą stronę pojazdu oraz dokonał wgniecenia nadkola. Straty zostały oszacowane na 6 tys. złotych.

Kilka minut przed 15.00 na ulicy Pawiej 21-letni mieszkaniec Świętochłowic, kierując dostawczym volkswagenem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i po utracie panowania nad pojazdem, doprowadził do przewrócenia się samochodu na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych oraz 6 punktów karnych.facebook button

22 stycznia – piątek
32-letni mieszkaniec Tychów zgłosił, iż jeden z mieszkańców Jaworzna nie zwrócił do firmy zajmującej się wypożyczaniem samochodów, pojazdu marki Hyundai i30 wartości 60 tys. złotych. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Wieczorem na ulicy Pionierów policjanci w trakcie interwencji domowej zatrzymali pijanego mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoimi rodzicami. Agresywny sprawca został umieszczony w izbie wytrzeźwień.

Śmiertelne potrącenie na pasach

23 stycznia – sobota
28-letnia jaworznianka zgłosiła, że została okradziona w trakcie pobytu w jednej z placówek szkolnych na terenie Jaworzna. Sprawca skradł z torebki kobiety portfel z dokumentami. Sprawą zajmuje się wydział dochodzeniowo-śledczy.

Popołudniu na ulicy Towarowej policjanci ruchu drogowego zatrzymali 38-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który w stanie nietrzeźwym kierując samochodem Renault, spowodował kolizję drogową z prawidłowo zaparkowanym Citroenem. Przeprowadzone badanie trzeźwości wskazało sprawcy zdarzenia 2,7 promila alkoholu.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.