Monika Bryl wiceprezydentem Jaworzna!

Udostępnij na:

Monika BrylZnamy już nazwisko następcy Dariusza Starzyckiego na stanowisku wiceprezydenta miasta. Nowym zastępca prezydenta miasta zostanie Monika Bryl – dotychczasowa Pełnomocnik ds. mienia.

facebook buttonZmiany we władzach miasta są wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. Dotychczasowy Zastępca prezydenta miasta – Dariusz Starzycki został wybrany na posła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i tym samym w ubiegłym tygodniu złożył rezygnację z dotychczasowego stanowiska. Zgodnie z umową koalicyjną stanowisko zwolnione przez nowo wybranego posła przysługiwać miało jaworznickiemu PiS. Szef partii w mieście, czyli właśnie Dariusz Starzycki, zarekomendował członkom Zarządu kandydaturę Moniki Bryl a ta została zaakceptowana.

Monika Bryl ma 35 lat, z wykształcenia jest magistrem inżynierem. Pani wiceprezydent jest absolwentką kierunku Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw, który ukończyła na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie oraz kierunku Technologie Chemiczne, które studiowała na Wydziale Paliw i Energii krakowskiej AGH. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu: Rzeczoznawcy Majątkowego oraz Zarządzania projektami.W jaworznickim magistracie pracuje od ponad 10 lat. W 2008 roku została Naczelnikiem Biura Nadzoru Właścicielskiego potem została Pełnomocnikiem Prezydenta ds. Mienia i zajmowała się przede wszystkim nadzorowaniem zadań z zakresu zarządzania nieruchomościami. Politycznie od lat związana jest z prezydentem Pawłem Silbertem i Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto, w którym jest członkiem zarządu a także Prawem i Sprawiedliwością. Nowe stanowisko obejmie w ciągu kilku dni.

Nowej Pani wiceprezydent życzymy owocnej pracy na rzecz Jaworzna i jego mieszkańców.

Autor: DK/(ipra)

Foto: www.jaworzno.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.