Zagraj w Zgodzie!

Udostępnij na:

zgoda_byczyna logoPierwsza drużyna Zgody przygotowuje się do startu rozgrywek chrzanowskiej A-klasy, do pracy biorą się także jej młodzi adepci.Trwa nabór do drużyny juniorów starszych.

Jaworznickie kluby dbają o szkolenie młodzieży i co roku wzmacniają swoje szeregi kolejnymi młodymi adeptami futbolu. Zgoda Byczyna ogłosiła właśnie kolejny nabór chłopców z roczników 1997, 1998 a także 1999. Trenerem drużyny juniorów starszych jest Michał Mroczek, ze szkoleniowcem byczyńskiej młodzieży można kontaktować się pod numerem telefonu 694 215 650.

facebook button
Zawodnicy będą uczestniczyć w szkoleniu, rozgrywkach piłki nożnej organizowanych przez Małopolski i Śląski Związki Piłki Nożnej oraz wezmą udział w turniejach piłkarskich odbywających się na boiskach otwartych oraz w hali na terenie województw małopolskiego i śląskiego. Młoda Zgoda trenuje na odnowionym boisku w Byczynie i tam też zamierza rozgrywać ligowe mecze. W ubiegłym sezonie juniorzy pod okiem trenera MRoczka osiągnęli spory sukces i wygrali swoją ligę, co jak najbardziej pozytywnie świadczy o poziomie szkolenia w Zgodzie. Warto jeszcze odnotować, że szkolenie piłkarskie oraz udział w rozgrywkach są dofinansowane z budżetu miasta Jaworzna.

Autor: DK/(ipra)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.