Spartanie podsumowali sezon

Udostępnij na:

https://lh3.googleusercontent.com/-prn-y0GHgVU/VZJUbTrhHwI/AAAAAAAAbbI/1ynEZ3BrFsE/s720/sparta2.jpgW sobotę 20 czerwca K.S. Sparta Jaworzno oficjalnie podsumowała pierwszy sezon treningowy.

Od rana w Centrum Atletyki i Sportów Walki Athletes Forge intensywnie rozpoczęło się seminarium z mistrzem Tomaszem Jabłonką – posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu oraz głównym trenerem Klubu Łamator Racibórz, który pod koniec dnia nominował trenujących na stopnie BJJ w zależności od stażu treningowego oraz umiejętności. Dla naszych Spartan były to pierwsze stopnie w brazylijskim jiu jitsu i na pewno jest to motywacja do dalszych treningów i rozwoju sportowego. Po seminarium Spartanie udali  się na zasłużone ognisko z kiełbaskami na Geosferę, gdzie rozdano pamiątkowe dyplomy oraz podziękowania a także podsumowano bardzo dobrze i intensywnie przepracowane 10 miesięcy treningów oraz zawodów, z których zawodnicy przywozili cenne medale oraz doświadczenie.

facebook button

 

https://lh3.googleusercontent.com/-8rotD5myXig/VZJUbZxEUQI/AAAAAAAAbbM/mksG7ZdMoYc/s720/sparta1.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-QlXabmfMtDw/VZJUb3FsqwI/AAAAAAAAbbk/D_-HJ3r5TZc/s720/sparta4.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-JEpF5OJIZRM/VZJUbJRPMqI/AAAAAAAAbbE/zboHApxxJCY/s720/sparta.jpg

Seminarium odbywało się w ramach zadania „Promowanie brazylijskiego jiu-jitsu w Jaworznie oraz start w prestiżowych turniejach brazylijskiego jiu-jitsu i ju-jitsu na obszarze Polski” dzięki dotacjom z Urzędu Miasta. Spartanie przez wakacje nie będą całkowicie odpoczywać ponieważ przez lipiec oraz sierpień zaplanowane są zajęcia treningowe dla wszystkich chętnych, którzy pomimo przerwy międzysezonowej nie chcą się rozstawać z matą. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten ważny dla nas dzień – My Day – Kompleksowa organizacja ślubów i eventów, Athletes Forge – CROSS TREC oraz całej naszej spartańskiej ekipie.

https://lh3.googleusercontent.com/-cLW3BW-qMLI/VZJUcPIq3DI/AAAAAAAAbbg/LxGedG-kiY0/s720/sparta5.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-7BZ8mcMkBD8/VZJUckUXgWI/AAAAAAAAbbU/HonJCa1hKfQ/s720/sparta6.jpg

Autor: KS Sparta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.