Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

3 listopada – poniedziałek
Mieszkanka Jaworzna zgłosiła, że na aukcji internetowej zakupiła akcesoria do jazdy konnej za kwotę 200 złotych, których do chwili obecnej nie otrzymała. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

4 listopada – wtorek
31-letni mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca najprawdopodobniej w nocy włamał się do jego samochodu ciężarowego Steyr, który zaparkowany był przy ulicy Zakole i skradł dwa akumulatory. Łączna suma strat została oszacowana na 2,6 tys. złotych.

5 listopada – środa
40-letni jaworznianin zgłosił, że nieznany sprawca skradł przyczepę samochodową marki „SAM” stojącą przy ulicy Niemcewicza. Straty w tym przypadku wynoszą 4 tys. złotych.

Przed północą na ulicy Jana Pawła II policjanci drogówki zatrzymali 66-letniego jaworznianina, który kierował samochodem marki Toyota w stanie nietrzeźwym. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile.

Dyrektor jednej z jaworznickich szkół zgłosiła, że 15-letni uczeń słownie znieważył ją, jako funkcjonariusza publicznego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

6 listopada – czwartek
50-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do jego altanki działkowej przy ulicy Podwale i z wnętrza skradł narzędzia ogrodnicze o łącznej wartości 500 złotych. W toku prowadzonych czynności udało się odnaleźć skradzione przedmioty. Trwają poszukiwania sprawcy.

7 listopada – piątek
W godzinach rannych na ulicy Bukowskiej patrol zatrzymał do kontroli drogowej samochód Citroen Berlingo. W trakcie kontroli okazało się, że 39-letni kierowca znajduje się po użyciu alkoholu. Alkomat wykazał 0,25 promila alkoholu.

8 listopada – sobota
W nocy na ulicy Bocznej policyjni wywiadowcy zatrzymali 25-letniego jaworznianina, który posiadał przy sobie narkotyki amfetaminy. Sprawę bada wydział kryminalny.

38-letni mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca skradł zaparkowany przy ulicy Sulińskiego samochód marki VW Golf V. Pokrzywdzony starty oszacował na 15 tys. złotych.

9 listopada – niedziela
W niedzielne popołudnie 33-letni kierowca samochodu Fiat Seicento w obrębie skrzyżowania na Borach, potrącił prawidłowo przechodzącą przez jezdnię 87-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami nóg i rąk trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KMP w Jaworznie.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.