Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

27 października – poniedziałek
20-letni jaworznianin zgłosił, że na portalu internetowym Allegro.pl zakupił tablet marki Samsung za kwotę 1250 złotych, którego do chwili obecnej nie otrzymał. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP Jaworzno.

29-letnia kobieta zgłosiła, iż jej były konkubent grozi jej pozbawieniem życia, czego zgłaszająca się obawia. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP Jaworzno.

28 października – wtorek
Nieznany sprawca włamał się do dwóch altanek działkowych ROD Warpie. Sprawca po wybiciu szyby w oknach wszedł do środka i z wnętrza skradł wyposażenie domku oraz sprzęt ogrodniczy m.in. kosę i piłę spalinową. Poszkodowani straty oszacowali na blisko 3 tys. złotych.

57-letni mieszkaniec Cieszyna zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do zbiornika paliwa samochodu ciężarowego, który zaparkowany był przy trasie A4. Złodziej skradł 150 litrów oleju napędowego. Straty w tym przypadku zostały oszacowane na 750 złotych.

Policja podsumowuje „Akcję Znicz”

30 października – czwartek
56-letnia kobieta zgłosiła, iż nieznany sprawca włamał się do jej pomieszczenia piwnicznego przy ulicy Cegielnianej i skradł dwa rowery oraz podkaszarkę Stihl. Powstałe straty zostały określone na 1500 złotych.

Popołudniu na ulicy Szczakowskiej drogówka zatrzymała 47-letniego mieszkańca Jaworzna, który kierował samochodem Kia w stanie nietrzeźwym. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu.

31 października – piątek
W godzinach rannych przy ulicy Insurekcji Kościuszkowskiej wybuchł pożar jednego z domów. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe. Wewnątrz na szczęście nikogo nie było. Spaleniu uległa piwnica oraz dwa pomieszczenia. Straty w toku ustalania. Przyczynę pożaru ustalają strażacy a okoliczności zdarzenia badają policjanci.

1 listopada – sobota
38-letni mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca w nocy włamał się do jego piwnicy mieszczącej się przy ulicy Langego i z wnętrza skradł rower górski „Giant” wartości 2 tys. złotych. Postępowanie prowadzi jaworznicka policja.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.