Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

20 października – poniedziałek
Policjanci kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku 30-letniego jaworznianina, który posługując się sfałszowanymi dokumentami próbował wyłudzić kredyt w jednej z instytucji finansowej na terenie Jaworzna.

Pracownik sklepu „Mrówka” zgłosił, że nieznany mężczyzna dokonał kradzieży szlifierki kątowej marki Makita oraz młota udarowego marki Stihl. Łączna suma strat została oszacowana na ponad 1000 złotych.

21 października – wtorek
53-letnia kobieta zgłosiła, iż jej mąż od kilku lat znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Postępowanie prowadzi jaworznicka policja.

W samo południe na ulicy Grunwaldzkiej policjanci prewencji zatrzymali 21-letniego mieszkańca Jaworzna, który posiadał przy sobie narkotyki marihuany. Sprawę bada wydział kryminalny.

Popołudniu 27-letni mieszkaniec Jaworzna, powiadomił policję o tym iż został pobity przez młodego mężczyznę. Pokrzywdzony doznał obrażeń twarzy i głowy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

22 października – środa
Nad ranem na ulicy Bulgi policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który groził pozbawieniem życia i zdrowia swojej konkubinie i jej córkom. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

41-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że na portalu internetowym „OLX.PL” dokonał zakupu trampoliny od Piotra W. zam. Kostrzyn nad Odrą za kwotę 300 złotych i do chwili obecnej nie otrzymał towaru.

23 października – czwartek
Mieszkanka ulicy Gagarina zgłosiła włamanie do piwnicy. Nieznany sprawca po zerwaniu kłódki zabezpieczającej pomieszczenie piwniczne z wnętrza skradł rower górski Merida o wartości 1500 złotych.

24 października – piątek
25-letnia mieszkanka Trzebini zgłosiła, że 28-letni szwagier uszkodził jej samochód marki BMW. Sprawca urwał lusterko i uszkodził lakier samochodu. Straty zostały oszacowane na około 600 złotych.

25 października – sobota
Wieczorem na ulicy Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który kilka minut wcześniej w autobusie PKM groził pozbawieniem życia 21-letniemu kontrolerowi. Do zdarzenia doszło w trakcie kontroli biletów. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

26 października – niedziela
Przed południem na ulicy Grunwaldzkiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 56-letni jaworznianin przechodząc przez drogę w miejscu niedozwolonym został potrącony przez samochód Audi A6, którym kierował 65-letni mężczyzna. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.