Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

8 października – środa

Przed godziną 15.00 na ulicy Chopina policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który w salonie gier po uprzednim zdemontowaniu drzwiczek zabezpieczających maszynę do gier z wnętrza dokonał kradzieży nieustalonej ilości bilonu.

Parę minut po godzinie 10.00 na ulicy Górnośląskiej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 55-letniego mieszkańca Katowic, który w trakcie wykonywanych czynności dopuścił się naruszenia nietykalność cielesnej oraz biernego oporu wobec interweniujących policjantów.

9 października – czwartek

Po godzinie 4 rano na ulicy Urzędniczej policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 25-letniego mieszkańca miejscowości Bolęcin, który dokonał zniszczenia elewacji ogrodzeń i budynków w rejonie ulicy Grunwaldzkiej poprzez pomalowanie sprayem napisów.

10 października – piątek

Przed godziną 9 rano na ulicy Sobieskiego policjanci „drogówki” zatrzymali 27-letniego mężczyznę – mieszkańca naszego miasta, który będąc w stanie po użyciu alkoholu kierował samochodem osobowym.

Mieszkaniec dzielnicy Podwale zgłosił, że nieznany sprawca poprzez zerwanie kłódki zabezpieczającej  drzwi wejściowe do piwnicy dokonał kradzieży roweru górskiego. Poszkodowany straty szacuje na kwotę 800 złotych.

Przemytnicy złapani

11 października – sobota

55-letni mieszkaniec dzielnicy Osiedle Stałe zgłosił, że nieznany sprawca z terenu posesji dokonał kradzieży pól ogrodzeniowych. Straty oszacowano na kwotę 500 złotych.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.