Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

22 września – poniedziałek

Nieznany sprawca z balkonu mieszkania w dzielnicy Skałka dokonał kradzieży rowerów górskich, poszkodowana – 36-letnia jaworznianka straty szacuje na kwotę około 2000 złotych.

23 września – wtorek

Mieszkanka dzielnicy Podwale zgłosiła, że za pośrednictwem portalu internetowego została oszukana przy dokonywaniu zakupów. Po wpłaceniu pieniędzy na konto sprzedającego nie otrzymała zakupionego towaru.

25 września – czwartek

Po godzinie 2 w nocy na obwodnicy Jana Pawła II kierujący motorowerem – 21-letni jaworznianin będąc w stanie nietrzeźwości nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej powodując zderzenie czołowo – boczne z prawidłowo jadącym Fiatem. Motorowerzysta doznał obrażeń nogi. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Przed godziną 23.00 na ulicy Towarowej patrol Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał 22-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym.

O godzinie18.00 na skrzyżowaniu ulicy Insurekcji Kościuszkowskiej z Braci Gutmanów doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący samochodem marki Skoda na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się samochodowi marki VW Passat. W wyniku zderzenia pasażerka VW Passata doznała złamania paliczka lewej ręki.

26 września – piątek

Na ulicy Piłsudskiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 28-letniego mieszkańca naszego miasta, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 3 promile alkoholu
w organizmie.

27 września – sobota

W nocy policjanci zespołu patrolowego na ulicy Grunwaldzkiej zatrzymali nietrzeźwego 26-letniego mieszkańca Jaworzna, który poprzez zadawanie ciosów pięściami, dokonał uszkodzenia ciała 33-letniego mężczyzny. Pokrzywdzony doznał złamania nosa oraz potłuczeń twarzy.

28 września – niedziela

Przed godziną 5 rano na ulicy Olszewskiego policjanci drogówki zatrzymali 27-letniego jaworznianina, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym.

Kolejny nietrzeźwy wpadł w ręce mundurowych przed południem podczas kontroli na ulicy Jaworznickiej. Tym razem 67-letni mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.