Kandydaci na radnych: KW Bernadety Siostrzonek

Udostępnij na:

wybory2014_216-go listopada wybierzemy 23 radnych. Prezentujemy kandydatów, którzy startować będą w wyborach z list Komitetu Wyborczego Bernadety Siostrzonek.

Okręg nr 1 (wybierzemy tu 10 radnych): Podłęże, Leopold, Gigant, Podwale, Warpie i Śródmieście.

Okręg nr 2 (wybierzemy tu 7 radnych): Dobra, Szczakowa, Góra Piasku, Długoszyn, Osiedle Stałe,
Dąbrowa Narodowa Osiedle Awaryjne.

Okręg nr 3 (wybierzemy tu 6 radnych): Pszczelnik, Jeleń, Bory, Byczyna, Jeziorki, Wilkoszyn,
Cezarówka Górna i Dolna, Koźmin, Ciężkowice, Pieczyska i Stara Huta.

Na kandydata z której listy oddasz swój głos 16-go listopada?

  • Jaworzno Moje Miasto (32%, 482 Votes)
  • Nowa Prawica (23%, 349 Votes)
  • Prawo i Sprawiedliwość (17%, 252 Votes)
  • Platforma Obywatelska (12%, 188 Votes)
  • Komitet Wyborczy Bernadety Siostrzonek (7%, 114 Votes)
  • Jaworznickie Forum Mieszkańców (7%, 105 Votes)
  • Nie pójdę na wybory (2%, 35 Votes)

Total Voters: 1 525

Loading ... Loading ...

Okręg nr 1:
1. Zymon Tomasz Wincenty
2. Kozik Marcin Henryk
3. Skrzydłowska Danuta
4. Grelowska Anna Józefa
5. Liszkowska Piotr Mikołaj
6. Zakrzewska Maria Mieczysława
7. Roczkalski Józef
8. Bury Jan Ludwik
9. Fijołek Dariusz
10. Kammer Barbara Bogumiła
11. Szremski Marcin Piotr
12. Mikulewicz Marta Magdalena
13. Myrlak Mariusz Józef
14. Śliwińska dzisława Zofia
15. Motyka Marek Michał
16. Cygan Jacek Piotr
17. Rożnowska Ewa
18. Stolarzewicz Marek
19. Rosikoń Wanda
20. Skoczek Krzysztof Jakub

Okręg nr 2:
1. Migurska – Major Joanna
2. Kozub-Wiecheć Anna Bogusława
3. Nowakowska Maria Barbara
4. Jurgaś Anna Elżbieta
5. Warzecha Katarzyna Krystyna
6. Moroń Paweł Krzysztof
7. Dziwosz Iwona Joanna
8. Ples Danuta Krystyna
9. Pruski Andrzej Zbigniew
10. Krzyszkowski Andrzej
11. Kuprewicz Marek
12. Wróbel Stanisław
13. Jarzynka Janusz Waldemar
14. Radwan Marek Janusz

Okręg nr 3:
1. Siostrzonek Bernadeta Barbara
2. Szynowski Ryszard
3. Opitek Andrzej Stanisław
4. Zielińska Zofia Stanisława
5. Galus Ludwika
6. Sałapatek Zuzanna Eugenia
7. Szczurek Jakub
8. Jura Anna Katarzyna
9. Makowska Małgorzata Kazimiera
10. Makowski Marcin Dawid
11. Glimos Zdzisław
12. Piwowar Dariusz Krzysztof

Wybory samorządowe 2014

Wybory samorządowe 2014

Lista komentarzy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.