Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

16 września – wtorek

Mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do jednego z zakładów złotniczych w dzielnicy Podwale. Straty zgłaszający oszacował na kwotę ponad 1.500 złotych.

Parę minut przed godziną 18.00 na ulicy Gagarina patrol Prewencji zatrzymał do kontroli drogowej pojazd osobowy marki Hyundai. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 49-letni kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwości (prawie dwa promile alkoholu w organizmie) oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

O godzinie 7.00 rano na ulicy Krakowskiej policjanci „drogówki” zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tomic, który w stanie po spożyciu alkoholu kierował samochodem marki Mercedes Sprinter.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w dzielnicy OTK zatrzymali 24-letnią kobietę, która na terenie naszego miasta dokonała kradzieży biżuterii i pieniędzy.

17 września – środa

37-letni mieszkaniec dzielnicy Jeleń zgłosił, że nieznany sprawca dokonał na jego szkodę kradzieży roweru górskiego pozostawionego na klatce schodowej bloku.

26-letni mieszkaniec dzielnicy Szczakowa powiadomił, że nieznany sprawca poprzez zerwanie kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do piwnicy dostał się do środka skąd skradł sprzęt ogrodniczy oraz samochodowy.

18 września – czwartek

Około godziny 8.30 na ulicy Baranowskiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 31-letniego jaworznianina, który będąc w stanie nietrzeźwości oraz posiadając zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych kierował samochodem marki IVECO.

Patrol Wywiadowców na ulicy Partyzantów zatrzymał 22-letniego mieszkańca Jaworzna, który z mieszkania 50-letniej jaworznianki dokonał kradzieży złotej biżuterii o wartości 2000 złotych.

Przed godziną 18.00 na ulicy Piłsudskiego kierująca samochodem Ford mieszkanka Jaworzna na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła prawidłowo przechodzącą przez jezdnię 8-letnią dziewczynkę. Pokrzywdzona doznała drobnych ogólnych potłuczeń ciała. Sprawczyni za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

21 września – niedziela

27-letni mieszkaniec miejscowości Łazy powiadomił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży skutera pozostawionego przy ulicy Chopina w Jaworznie. Wartość skutera poszkodowany szacuje na kwotę 300 złotych.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.