Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

2 września – wtorek
Nieznany sprawca włamał się do domów położonych przy ulicy Dąbrowskiej i z wnętrza skradł sprzęt elektroniczny i pieniądze. 40-letni właściciel posesji straty oszacował na 7 tys. złotych. Sprawę bada wydział kryminalny.

W godzinach rannych patrol policji w trakcie interwencji domowej zatrzymał 38-letniego jaworznianina, który groził pozbawieniem życia swojej żonie. Pijany sprawca został umieszczony w izbie wytrzeźwień.

Nieznany sprawca z terenu prywatnej posesji przy ulicy Grunwaldzkiej skradł rower górski marki „Specialized” wartości 2 tys. złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

3 września – środa
W nocy przy ulicy Gagarina zgłoszono pożar samochodu marki Fiat Ducato. W wyniku powstałego pożaru uszkodzeniu uległ również pobliski garaż. Straty w toku ustalania. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają jaworzniccy śledczy.

55-letni mieszkaniec Krakowa zgłosił, iż w okresie od 01 do 03 września br. z placu magazynowego krakowskiej firmy, mającej siedzibę przy ulicy Kolejarzy w Jaworznie, skradzione zostały elementy stalowe m.in. ceowniki i siłowniki hydrauliczne. Straty w tym przypadku zostały oszacowane na 10 tys. złotych.

4 września – czwartek
Kilka minut przed 2.00 na ulicy Katowickiej policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który posiadał przy sobie ponad 2 gramy amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do aresztu.

5 września – piątek
48-letnia kobieta zgłosiła, że nieznany sprawca włamał się do jej mieszkania przy ulicy Starowiejskiej, a następnie skradł pieniądze oraz złotą i srebrną biżuterię. Suma start została określona na 12 tys. złotych.

Popołudniu na ulicy Insurekcji Kościuszkowskiej mundurowi zatrzymali 16-latka, który posiadał przy sobie niebezpieczne narzędzia oraz groził pozbawieniem życia innemu mężczyźnie. Czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

40-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do jego zaparkowanego przy ulicy Cegielnianej samochodu ciężarowego marki Iveco i skradł około 30 litrów paliwa wartości 200 złotych.

7 września – niedziela
Policjanci prewencji zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat, którzy w rejonie ulicy Nosala pobili 28-letniego jaworznianina. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a bandyci do policyjnego aresztu.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.