Doładuj Kartę Miejską przez internet

Udostępnij na:

autobus pkm (Large)PKM Jaworzno wprowadza kolejne ułatwienie dla użytkowników komunikacji miejskiej w naszym mieście. Teraz Kartę Miejską będzie można doładować także samodzielnie przez internet.

Z satysfakcją zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej najnowszej propozycji – sklepu internetowego. Już od 1 kwietnia 2014 r. pod adresem: kartamiejska.pl/jaworzno będą Państwo mogli dokonywać samodzielnie zakupu biletów okresowych rejestrowanych na Jaworznickiej Karcie Miejskiej bez konieczności wizyty w punkcie sprzedaży – czytamy na stronach PKM-u.

Zanim przystąpią Państwo do wyboru pożądanego biletu, konieczne będzie zarejestrowanie osobistego konta w sklepie internetowym. Oprócz loginu i hasła niezbędne jest podanie numeru posiadanej Jaworznickiej Karty Miejskiej, który znajduje się w jej prawym górnym rogu. Jeśli numer ten jest nieczytelny, ustalić go można w Centrum Obsługi Klienta lub na paragonach otrzymanych przy zakupach w punktach sprzedaży. Numer wyświetlany jest także po włożeniu Jaworznickiej Karty Miejskiej do kieszeni czytnika w automacie biletowym.

Po wybraniu odpowiedniego biletu okresowego zostaną Państwo przekierowani do menu płatności, w którym można wybrać jedną z dwóch form dokonania opłaty – kartą płatniczą lub szybkim przelewem z konta bankowego. Finalizacja zamówienia odbywa się na bezpiecznych stronach serwisu Dotpay, który automatycznie wygeneruje potwierdzenie dokonania płatności. Wszelkie operacje w sklepie internetowym po ich prawidłowym przeprowadzeniu potwierdzane są wiadomością e-mail wysyłaną pod wskazany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.

Bilet kupiony w sklepie internetowym jest ważny w terminie określonym przez pasażera i uprawnia do przejazdu autobusem od momentu otrzymania przez kupującego potwierdzenia przyjęcia płatności przez Dotpay.

Prosimy o uważne czytanie komunikatów i postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na kolejnych stronach serwisu.

Bilet zostanie fizycznie zakodowany na karcie dopiero podczas pierwszej kontroli biletowej.  Do tego czasu funkcjonuje on jako zapis w wirtualnej bazie danych, kodowanie biletu przez kontrolera nie ma jednak znaczenia dla jego ważności. W związku z uruchomieniem sklepu internetowego zmianie ulegają zapisy Regulaminu Jaworznickiej Karty Miejskiej. Prosimy Państwa o zapoznanie się ze zmienioną treścią w serwisie internetowym pod adresem: http://www.pkm.jaworzno.pl/www/jaworznicka-karta-miejska/regulamin-karty/

Mamy nadzieję, że nowo wprowadzoną usługę przyjmą Państwo z zainteresowaniem.

Autor: PKM Jaworzno

Lista komentarzy:

 1. gk
  2 kwietnia 2014 at 13:37

  Zarejestrowałem moja kartę a tam dane z tamtego roku :/ W ogóle nie ma danych,że mam kwartalny obecnie a jest bil;et ostatnio z połowy tamtego roku. . nie wiem czy to błąd systemu czy dane nie są aktualizowane ?

 2. GK
  2 kwietnia 2014 at 20:50

  Wyślij szczegóły (numer karty) na: reklamacje@pkm.jaworzno.pl
  Prawdopodobnie występuje problem z „dociąganiem” historii biletów okresowych do systemu, aczkolwiek nie ma to kompletnie wpływu na zakup kolejnych biletów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.