Nowe osiedle przy świętego Wojciecha

Udostępnij na:

tbs wojciecha 2 (Medium)Nowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, o wysokim standardzie i w korzystnej cenie? Już 10 marca rusza sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Jaworznickiego TBS – Osiedle przy ul. Św. Wojciecha.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha  to 120 mieszkań usytuowanych w 15 kameralnych domach wielorodzinnych, w pełnej zieleni lokalizacji Jaworzna.

- Po sukcesie sprzedaży, który zanotowaliśmy w inwestycji „Matejki” podjęliśmy decyzję o dalszym kontynuowaniu realizacji strategii mieszkaniowej dla naszego miasta – stwierdza Janusz Łach, prezes JTBS.

Obecnie trwają prace, w trakcie których Spółka realizuje I etap z 24 lokalami na własność. W ten sposób powstają przestronne i funkcjonalne mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchniach od 38,53 do 71,90 m2. Istotną ciekawostką jest to, że mieszkania na parterze mają własne tarasy z ogródkiem (50 m2), a lokale na pozostałych kondygnacjach – balkony.

- Osiedle, które teraz realizujemy to nie tylko jedna z najlepszych lokalizacji w Jaworznie, ale to kompletny „organizm” mieszkaniowy z własną infrastrukturą drogowo-parkingową, placem zabaw a nawet boiskiem sportowym – dodaje prezes Łach.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to inwestycja składająca się z 4 etapów:

 •     I etap – 24 mieszkania na własność – planowany termin przekazania kluczy – 15 listopada 2014 r.,
 •     II etap – 32 mieszkania na własność – planowany termin przekazania kluczy – III kwartał 2015 r.,
 •     III etap – 24 mieszkania na wynajem – planowany termin przekazania kluczy – III kwartał 2016 r.,
 •     IV etap – 40 mieszkań na własność – planowany termin przekazania kluczy – IV kwartał 2016 r.

tbs wojciecha 1 (Medium)

- Zainteresowanie inwestycją jest duże. Choć sprzedaż rusza 10 marca br. to już od stycznia nie ma dnia bez kontaktu osoby myślącej o zakupie mieszkania – przyznaje Dawid Domagalski, który koordynuje sprzedaż mieszkań. - Najważniejszą informacją dla klientów jest to, że ceny zakupu za 1m2 w I etapie mieszczą się w limitach programu Mieszkanie dla Młodych – tak więc jest to niebagatelna szansa na zdobycie rządowej dopłaty do zakupu własnego „M” – dodaje Domagalski.

Ceny za 1m2 mieszkania w I etapie inwestycji Osiedle przy ul. Św. Wojciecha kształtują się następująco:

 •     parter – 3 398 zł/m2 – w cenie dodatkowo taras, ogródek i indywidualne miejsce parkingowe,
 •     I piętro – 3 496 zł/m2 – w cenie balkon i indywidualne miejsce parkingowe
 •     poddasze – 3 345 zł/m2 – w cenie balkon i indywidualne miejsce parkingowe.

Autor: (ipra)

Lista komentarzy:

 1. Małgorzata Sławik
  22 kwietnia 2014 at 17:52

  Dlaczego miasto Jaworzno marnuje piękne zielone tereny na takie niewypały architektoniczne. Dlaczego u nas nie buduje się w takim stylu: http://www.anta-architekci.pl/szeregowki ?

 2. Katarzyna
  25 kwietnia 2014 at 16:59

  Ten projekt z linka wygląda jak pięść przyłożona do oka :-) Lokalizacja na Wojciecha nie narusza piękna lokalnej przyrody , teren inwestycji stanowi pustą przestrzeń przy drodze prowadzącej z centrum miasta do dzielnicy Góra Piachu . Znajduje się w bliskiej lokalizacji centrum z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej co ma swoje dodatkowe zalety, ale to trzeba wiedzieć , zanim zareklamuje się ten prezentowany w linku badziew. Wgląd w teren budowy i jego otoczenie , można uzyskać bez problemu w google maps .

 3. Mr.X
  3 lipca 2014 at 22:57

  Masakra, wstyd! w Jaworznie taką wiochę sprzedają, tylko u nas można sprzedawać taki syf za takie pieniądze. Dlatego też każdy buduje domy, nie kupuje tego. Pan Domagalski zdejmuje spodnie, żeby to sprzedawać. Podziwiam. Ile razy będzie jeszcze „szczypać”?? Zróbie coś z tym miastem, ludzie!

 4. Mr.Y
  28 lipca 2014 at 14:38

  Panie Mr.X. Czy może Pan przedstawić kilka argumentów dlaczego te mieszkania to „syf”?
  Kto jest w stanie wybudować dom za 200tys?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.