Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

9 grudnia – poniedziałek

47-letnia nauczycielka jednego z jaworznickich gimnazjów zgłosiła, że w trakcie trwania zajęć lekcyjnych została słownie znieważona przez 14-letniego ucznia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Policji w Jaworznie.

Policjanci drogówki zatrzymali na ulicy Roździeńskiego do kontroli drogowej samochód marki Opel  Vectra. W tracie kontroli okazało się, że 43-letni kierowca znajduje się w stanie upojenia alkoholowego. Badanie alkomatem jaworznianina wskazało 3,6 promila!

Wieczorem na ulicy Długoszyńskiej policyjni wywiadowcy zatrzymali 26-letniego jaworznianina, który posiadał przy sobie narkotyki. Młody człowiek trafił do aresztu. Sprawę bada wydział kryminalny.

11 grudnia – środa

Nad ranem policjanci w mieszkaniu zatrzymali 29-letniego jaworznianina, który będąc w stanie nietrzeźwym (ponad 2 promile) kierował samochodem Renault i spowodował kolizję drogową na ulicy Granitowej i Piekarskiej. Pijany kierowca uszkodził zaparkowane 5 samochodów i uciekł z miejsca zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

36-letnia kobieta zgłosiła, że nieznany sprawca włamał się do sklepu przy ulicy Jaworowej. Bandyta wygiął kraty i rozbił szybę w oknie, a następnie  z wnętrza skradł 10 butelek alkoholu i 200 pudełek papierosów różnych marek. Straty w tym przypadku zostały oszacowane na 5000 złotych.

12 grudnia – czwartek

43-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że nieznany sprawca z zaparkowanego przy ulicy Wilczej samochodu Peugeot, skradł cztery koła aluminiowe z oponami zimowymi. Pokrzywdzony straty określił na 2500 złotych.

13 grudnia – piątek

Wieczorem policjanci Pogotowia 997 zatrzymali nietrzeźwego 28-letniego jaworznianina, który uszkodził zaparkowany przy ulicy Korczyńskiego samochód Ford Fusion.

14 grudnia – sobota

Nieznany sprawca po wyłamaniu zamków w drzwiach wejściowych do garażu przy ulicy Sobieskiego, ze środka skradł agregat prądotwórczy marki „Senteo”. Stary wynoszą 600 złotych na szkodę 42-letniego mieszkańca Jaworzna.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.