Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

2 grudnia – poniedziałek

Po południu policjanci kryminalni zatrzymali 24-letniego jaworznianina, który zniszczył elewację budynku przy ulicy Barbary. Wandal pomalował ścianę farbą, powodując starty w wysokości 800 złotych.

W godzinach wieczornych na ulicy Ciężkowickiej policjanci drogówki zatrzymali 48-letniego jaworznianina, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwym.. Badanie alkomatem wskazało wynik blisko 1 promil.

3 grudnia – wtorek

Tuż po północy na ulicy Długoszowskiej wywiadowcy zatrzymali 22-letniego mieszkańca Jaworzna, który posiadał przy sobie środki narkotyczne. Policjanci znaleźli narkotyki w trakcie kontroli pojazdu.

43-letnia kobieta zgłosiła, iż nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczego przy ulicy Piaskowej. Złodziej wybił szybę w drzwiach wejściowych i z wnętrza skradł 300 paczek papierosów. Straty zostały oszacowane na 3000 złotych.

Przed południem pracownik SOK zgłosił, że nieznany sprawca skradł miedziane elementy transformatora rozjazdu kolejowego na szlaku Bobrowa Górka-Bukowno. Straty w trakcie ustalania.

4 grudnia – środa

W godzinach rannych na ulicy Jana Pawła drogówka zatrzymała 37-letniego jaworznianina, który kierował samochodem VW Passat pomimo prawomocnego wyroku sądowego zakazującego kierowanie pojazdami mechanicznymi.

5 grudnia – czwartek

39-letnia kierownik Stacji Paliw „Orlen” znajdującej się przy trasie A4 zgłosiła, że trzech nieznanych sprawców skradło artykuły spożywcze i przemysłowe na łączną kwotę blisko 1000 złotych. Postępowanie prowadzi KMP w Jaworznie.

6 grudnia – piątek

Patrol dzielnicowych w jednym z mieszkań przy ulicy Drzewianki zatrzymał 56-letniego mężczyznę, który poprzez zwarcie przewodów na tablicy licznikowej, dokonał kradzieży energii elektrycznej. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Wieczorem na ulicy Krakowskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Peugeot 307 którym poruszało się dwóch mieszkańców Libiąża w wieku 22 lat. W trakcie kontroli bagażu policjanci znaleźli narkotyki marihuany. Młodzi ludzie trafili do  aresztu.

7 grudnia – sobota

W środku nocy na ulicy Krakowskiej funkcjonariusze drogówki zatrzymali 26-letniego jaworznianina, który kierował samochodem VW Golf w stanie nietrzeźwym. Alkomat wskazał kierowcy 1,4 promila.

Czytaj też:

Wypadek na Grunwaldzkiej

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.