Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury nowej kroniki policyjnej!

28 października – poniedziałek

Patrol dzielnicowych w jednym z mieszkań przy ulicy Armii Krajowej podczas wykonywania czynności służbowych ujawnił nielegalny pobór prądu. „Lewe” podłączenie zostało zabezpieczone przez pracowników firmy Tauron.

46-letni mieszkaniec Jaworzna zgłosił, że na terenie zakładu przy ulicy Sulińskiego nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego. Złodziej zabrał elektronarzędzia firmy Stihl na łączną sumę 7.000 złotych.

30 października – środa

Nad ranem 51-letni jaworznianin powiadomił policję o włamaniu do jego samochodu Mercedes Sprinter. Sprawca włamał się do zaparkowanego przy ulicy Grunwaldzkiej samochodu i skradł radio CB  marki „Unidem” oraz antenę. Suma strat została oszacowana na 400 złotych.

Nieznany sprawca włamał się do lokalu gastronomicznego przy ulicy  Grunwaldzkiej i z wnętrza skradł kilkadziesiąt paczek papierosów, alkohol oraz pieniądze. Właściciel baru starty oszacował na ponad 1000 złotych.

Policjanci prewencji na ulicy Wilczej zatrzymali 48-letniego jaworznianina, który w stanie nietrzeźwym (2,3 promila) kierował rowerem.

31 października – czwartek

Zgłosiła 32-letnia mieszkanka Jaworzna, że nieznany sprawca najprawdopodobniej w nocy skradł emblematy firmowe z zaparkowanego samochodu VW. Wandal podczas dokonywanej kradzieży uszkodził powłokę lakierniczą pojazdu. Straty w tym przypadku wynoszą blisko 1000 złotych.

Wieczorem policyjni wywiadowcy zatrzymali 29-letniego jaworznianina, który podejrzany jest o kradzież telefonu komórkowego marki „LG” nieletniej dziewczynie. 38-letni ojciec pokrzywdzonej starty określił na 1500 złotych.

1 listopada – piątek

W środku nocy na ulicy Nosala policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który kierując samochodem Ford Mondeo w stanie nietrzeźwym (1,6 promila) spowodował kolizję drogową.

3 listopada – niedziela

W godzinach popołudniowych na ulicy Nadbrzeżnej policjanci kryminalni zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 18 do 54 lat, którzy skradli kabel teletechniczny na szkodę firmy DB Schenker. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jaworznie.

Kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca Sosnowca, który wraz  innymi mężczyznami pobił 33-letniego jaworznianina. Pokrzywdzony w wyniku napadu doznał urazu głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.