Kronika policyjna

Udostępnij na:

kronika policyjnaZapraszamy do lektury kroniki policyjnej!

11 listopada – poniedziałek

W godzinach popołudniowych na ulicy Bobrowa Górka doszło do wypadku drogowego. 27-letni kierowca Seata Cordoby najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i po zjechaniu z drogi uderzył w drzewo. W trakcie zdarzenia w samochodzie przewożony był dwu letni syn kierowcy. Obydwaj z lekkimi obrażeniami trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy.

12 listopada – wtorek

62-letni jaworznianin zgłosił, że na terenie Jeleniej Góry nieznana osoba wykorzystując jego dane osobowe i podrabiając jego podpis, zawarła umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

13 listopada – środa

28-letni mieszkaniec Jaworzna powiadomił policję, że nieznany sprawca skradł dwa rowery pozostawione na klatce schodowej bloku przy ulicy Kalinowej. Wartość skradzionych jednośladów została określona na 3200 złotych.

14 listopada – czwartek

Nieznany sprawca na terenie jednej z jaworznickich szkół, ukradł z szatni portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy. 17-letni pokrzywdzony straty oszacował na 70 złotych.

15 listopada – piątek

W godzinach rannych do komendy zgłosiła się 69-letnia kobieta, która poinformowała dyżurnego, że do kiosku „Ruch” przy ulicy Bocznej miało miejsce włamanie. Nieznany sprawca po uszkodzeniu zamków w drzwiach i zerwaniu kłódek wszedł do środka kiosku, a następnie skradł kartony papierosów oraz pieniądze. Straty w tym przypadku zostały oszacowane na 12.000 złotych.

Pracownik firmy samochodowej zgłosił, że klient serwisu 28-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej wypożyczył samochód zastępczy Renault Clio wartości 28.000 złotych i do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu. W tej sytuacji najprawdopodobniej doszło do przywłaszczenia samochodu.

16 listopada – sobota

W środku nocy na ulicy Kołłątaja policjanci drogówki zatrzymali 46-letniego jaworznianina, który kierując samochodem opel znajdował się po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0.33 promila.

Przed południem policjanci kryminalni zatrzymali 27-letnią kobietę, która była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Grójcu.

17 listopada – niedziela

Kwadrans po 22.00 policjanci zatrzymali 31-letniego jaworznianina, który uszkodził zaparkowany samochód Peugeot 207. Mężczyzna rozbił szybę w drzwiach oraz uszkodził powłokę lakierniczą pojazdu. 31-letnia właścicielka samochodu straty określiła na 700 złotych. Pijany wandal został umieszczony w Izbie Wytrzeźwień.

W godzinach rannych na ulicy Krakowskiej patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej samochód Fiat Panda. W trakcie kontroli okazało się, że 53-letni jaworznianin znajduje się po użyciu alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało 0,27 promila.

Autor: KMP Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.